2733
2734
عنوان

ميشه اين تاپيك پربازديد شه؟😔

108 بازدید | 15 پست

سلام خانوما ميشه براي خوب شدن مامانم صلوات بفرستين و دعا كنيد يه مدته همش احساس خفگي تو گلوش ميكنم هر دكتري رفته علت رو نميفهمن بايد بره ام آر آي لطفا براش دعا كنيد چيزيش نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤💟💞

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

به حق این روز عزیزان شاءالله شفا بگیره.امام حسن هیچکسو دست خالی برنمیگردونه.برای پدر منم دعا کنین  

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
منم موافقم باهاتون

اخه من خودم یه چند وقتی همش استرس داشتم بعد یه شب حدود دو هفته پیش خیلی حالم بد بود و ناراحت بودم یه گریه درست حسابی کردم و هی حرص خوردم از فردا صبحش همش حس میکردم یه چیزی ته گلومه و حس خفگی داشتم بعد از اون روز روزایی که شادم و حواسم پرته حالم خوبه روزایی که ناراحتم این حس برمیگرده. مثلا دیشب یه استرس بهم وارد شد امزوز همش اون حس خفگی رو دارم . 

2706