2733
2739

منم شنبه زدم گفت ازفردایکروزدرمیون برواقدام

ولی همون شب شروع کردیم 

دیگه به حرف دکتراگوش نمیدم ازاتمام پریودم تاشروع پریودبعدی هرچه درتوان هست اقدام میکنیم.😊

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘

اینایی که hcg زدید چه علائمایی دارید؟

من درد نوک سینه دارم الان 20 پری ام.برا امپولس؟😢

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر منم گفت شب قبل و شبی ک امپولو میزنی و بعدش یه شب درمیووون 😊😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
اینجوری اسپرم ضعیف نمیشه

دوشب فقط پشت سرهم هست.. نه عزیزم باید اسپرم داخل رحم باشه وقتی امپولو میزنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اینایی که hcg زدید چه علائمایی دارید؟ من درد نوک سینه دارم الان 20 پری ام.برا امپولس؟😢

ان شاالله ک باردارین برا من ک هیچ علائمی نداشت

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
کسی بود با این آمپول حامله شده باشه

من خیلی گشتممممم... خیلیا از دفعه ی اول نتیجه گرررررفتن خیلی امیدوار باش 😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما فولیکولتون چند بود

من روز سیزده

یه دونه هفده یه بیست.. خودت چی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاالله ک باردارین برا من ک هیچ علائمی نداشت

یعنی واقعا درد نداشتی؟؟!! اخه من هشت روزه زدم همش زیر دلم تیر میکشه طرف راست 😐 سر نماز یا ببخشید دسشوی اذیتم.. 😳

مرسی عزیزمممم.. انشاا.. که خودتم اینماه مامانیییی 😘😘😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706