2733
2734
عنوان

گردش رفتن همسر با دوستان

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 36 پست

منم مشکل دارم ولی مشاورمیگه یهروز بزار بره شب برگرده

اخه خودش نمزاره من برم

من چیکارکنم؟؟؟حالاقراره بعد رمضان بره جمعه ازصب شب برگرده.میخاس شبم نیاد گفتم شرمنده ازفکرت بیرون کن شب من بدون توباشم.

من چه کنم که بزاره منم برم؟

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘
اوایل داشتم ولی حالانه چون درک میکنم که نیازداره باهاشون بگرده حرف بزنه خیلی چیزاهم جلومن نمیشه بی ...

اصلا اصلش همینه آدما علاوه بر زندگی زناشویی زندگی شخصیم دارن ک دوطرف باید ب زندگی شخصی هم احترام بذارن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بجای محدود کردن شوهرت توام مث اون باش آزاد ب خودت برس با دوستات برو بیرون باشگاه برو پارک مهمونی

من دوستام پایه نیستن. شوهرمم هفته ای یه بار میاد پیشم این هفته میگه نمیام میخوام با اونا برم

2731
منم مشکل دارم ولی مشاورمیگه یهروز بزار بره شب برگرده اخه خودش نمزاره من برم من چیکارکنم؟؟؟حالاقرار ...

خب بگو نزاری من برم توام حق نداری بری

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
کوه  کافه  رستوران  خونه هاشون  هر جا پایه باشن

من خونه هاشون رو اجازه نمیده برم و جاهای دیگه هم پایه نیستن.من هفته ای یه بار شوهرمو میبینم.این هفته نمیاد پیشم میگه میخوام با دوستام برم بیرون. پس من چی؟😔

2738
من دوستام پایه نیستن. شوهرمم هفته ای یه بار میاد پیشم این هفته میگه نمیام میخوام با اونا برم

بنظرم حق داره اونم تمام هفته سره کاره واقعا خسته میشه هراز چندگاهی تفریح با دوستاش حقشه همونطور ک ما دوست نداریم برده ی مردا باشیم اونام نباید برده ما باشن 

تمام هفته بخاطر تو کار میکنه حالا دوماهی یا ماهی یبار تفریح مجردی حقش نیست بنظرت؟

خب بگو نزاری من برم توام حق نداری بری

گفتم میگه منو باخودت یکی نکن.تومیخای بری بیرون؟چارنفربهتون یه چی بگن؟

میدونی چن نفر ازم خاستگاری کردن بعد عقدم  یا توخیابون بااینکه ارایشی نیسمو چادریم فک کنم نگام میکنن

حساس شده

فک میکنه خانوم خوشگلشو یوهومیدزدن

وووییی چقد ازخودم تعریفکردم ماشالااا

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘
اصلا اصلش همینه آدما علاوه بر زندگی زناشویی زندگی شخصیم دارن ک دوطرف باید ب زندگی شخصی هم احترام بذا ...

بله دقیقادرسته

همین قدرکه ماخانومادوست داریم تومراسمات زنونه شرکت کنین مرداهم مثل ماهستن.

حالادوستاش ناباب و...باشن اون بحثش جداست که اونم باحرف زدن حل میشه.

همسرمن یه دوستی داشت که فامیل نزدیکشونم بود خیلی راحت گفتم دوست ندارم باهاش بگردی ازش بدم میادلطفابزارش،کنار وگذاشت کنار.

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
گفتم میگه منو باخودت یکی نکن.تومیخای بری بیرون؟چارنفربهتون یه چی بگن؟ میدونی چن نفر ازم خاستگ ...

طبیعیه اول ازدواجتونه احتمالا خب کمکم ازینجا شروع کن ک دوستاتو دعوت کنی خونت بعد تو برو خونشون کم کم سرد میشه و از سرش میوفته دیگه گیر نمیده

الان فک میکنه تو از آسمون اومدی همم بهت چش دارن😂

2706