2703
2553

دکتر پوست و مو رفتم واسه ریزش و صافی موهام گفت حتی گرونترینشونم باز ریزش میاره تو ارایشگاها نباید بزاری متخصص پوست و مو...خودشم کراتین میکنه عالیه کارش من ۶ خرداد وقت دارم

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر پوست و مو رفتم واسه ریزش و صافی موهام گفت حتی گرونترینشونم باز ریزش میاره تو ارایشگاها نباید بز ...

قیمت

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2720
اخه اینجا همه اقوام رفتن من ندیدم کسی ریزش پیدا کنه

اگه یک ذره از مواد به ریشه ی مو برخورد کنه یا مواد درجه یک نباشه به مرور وز میشه و ریزش میگیری ..بعدم اگه واسه صافی میخوای کراتین خوب نیست فقط احیا میکنه

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم
2714
مگه خوده دکتر چی استفاده میکنه که ارایشگرا ندارن؟؟

موادش امریکاییه واسه ارایشگرا برزیلیه یا چینیه یا المانی اگه خیلی خوب باشه...باز دقیق اطلاع ندارم ولی گفت کراتین درمانی یجور احیای موست باید زیر نظر متخصص باشه تاجواب بگیری

اخه هر میلش قیمتی داره بعد باید بدونید حجم موهاتون چقدره و چند میل نیاز داره

دیگه متخصص یه نرخ مصوب داره ...من واسه ترمیم و احیا میزنم کراتینو مواد صافی نداره

2706