2737
2734
عنوان

گیم آف ترونز هاش بیان(حاوی اسپویل)

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سرسی و جیمی باهم تو زیرزمبن کاخ ریخت رو سرشون مدفون شدن و مردن.

چه مرگ آسونی 😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731

بدترین پایان برای بهترین سریال جهان.جان که اینهمه سختی کشید تبعید شد.و برن استارک معلول هم که هیچ سختی نکشیده بود و کم توی فیلم ظاهر میشد شد پادشاه.جان که همش میگفتن مالک بر حق فرمانروایی هست بلکه پادشاه وستروس نشد بلکه پادشاه شمالم برداشته شد و رفت اونور دیوار

چه مرگ آسونی 😃

آره همدیگه رو بغل کردن و سقف ریخت رو سرشون مدفون شدن.بعد از اتمام جنگ هم تریون داداششون رفت همونجا دید تو بغل هم مردن کلی هم اوار روشون ریخته

بدترین پایان برای بهترین سریال جهان.جان که اینهمه سختی کشید تبعید شد.و برن استارک معلول هم که هیچ سخ ...

واقعا من از صبح که دیدم شاخ در اوردم.تریون هم شد همه کاره برن.تازه بدتر از اون دختره سانسا هم شد پادشاه شمال.اریا هم معلوم نشد با کشتی کجا رفت.من شک کردم اخرشو با یه نویسنده ایرانی همکاری کرده باشن

واقعا من از صبح که دیدم شاخ در اوردم.تریون هم شد همه کاره برن.تازه بدتر از اون دختره سانسا هم شد پاد ...

بنظرم یا این فصل رو دوباره میسازن یا ادامه داره این فصل اخه خیلی عجیب بود

2738
واقعا من از صبح که دیدم شاخ در اوردم.تریون هم شد همه کاره برن.تازه بدتر از اون دختره سانسا هم شد پاد ...

یا هندی 😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !