2726
عنوان

تشخیص اشتباه آپاندیسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 9897 بازدید | 17 پست
برای مراجعه کننده بله، ولی تامین اجتماعی در ازای اعمال جراحی و... به پزشکان هزینشو پرداخت میکنه، مگه ...

پول جراحی رو به جراح زیاد توی بیمارستان آموزشی نمیدن. جراحا بیشتر برای کسب شهرت میان و بعد مریض هاشون رو معمولا می‌فرستن بیمارستان خصوصی خودشون ،چون بیمارستان دولتی براشون نمیصرفه.

از طرفی برای ایشون که رزیدنت میخواسته جراحی کنه توی کل ماه به رزیدنت ۲ تومن حقوق میدن با تمام کشیک های ۲۴ یا ۴۸ ساعته و...

بیشتر هزینه برای بیمه است و تخت و اتاق جراحی☺ نه مزد دست جراح و اینکه مزد دستی هم باشه لحاظ نمیشه توی برگه ی هزینه ها. بیمه تقبل میکنه🤔 یعنی مبلغ زیادی برای بیمار تمام نمیشه🤔

توی اهواز برای قطع پای دیابتی توی بیمارستان آموزشی هزینه ای نمیگیرن ولی در بیمارستان خصوصی ۱۹ میلیون هزینه عمله.

برای اینه میگم توی بیمارستان دولتی نمی صرفه که برای آپاندیس بیان ماده بیهوشی، نخ؛ گان، دستکش و... صرف کنن اونم با این تورم و نبود دارو. بیشتر برای نیاز یا ترس از عوارض عمل نکردنه که در بیمارستان های دولتی عمل انجام میشه.

پول جراحی رو به جراح زیاد توی بیمارستان آموزشی نمیدن. جراحا بیشتر برای کسب شهرت میان و بعد مریض هاشو ...

من بیمارستان آموزشی رو نگفتم هر چند همونجا هم خوب میدن، بیمارستانهای تامین اجتماعی و دولتی رو میگم بسیاری از پزشکان و عوامل اتاق عمل و... آموزشی نیستند، من تو اطرافیانمون هر پزشکی که هست از مراکز آموزشی و دولتی و... این موارد رو تایید میکنند که هست، حالا شما نظرت اینه که نیست نظرتون محترمه ولی من هم کاملا نظرم برای خودم قطعیه، چون از یکی دو نفر نشنیدم و به عینه هم دیدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بر همگی من فقط برای جواب دادن به این سوال عضو شدم.😊 ببین دوستم به عنوان یک دانشجوی پزشکی سال ...

من بچه بودم  اصلا درد اپاندیس نداشتم. مامانم اپاندیس عمل کرد میدونستم سمت راست شکم درد میگیره. ی هفته نگذشت از عملش منم الکی گفتم شکمم درد میکنه. بردن عمل کردن. با جای بخیه خیلی زشت. دختر بچه رو الکی عمل کردن با جای بخیه. پزشک چنین اجازه ای داشت؟