2726
عنوان

شما چطوری بچه میارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 102 پست

من تمامه شرایطم مساعده شکر خدا 😍 ☺️☺️☺️☺️

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شرایط همه مثل هم نیست ما بین اقوام تک فرزند میلیاردر داریم دوست نداره میگه اعصابشو ندارم

من خودم دو تا دارم نمیگم وضعمون توپه اما اونقدری دارم که براشون یه محیط امن آموزش عالی فراهم کنم و البته با جون و دل براشون هر دومون وقت میزاریم

و کسی رو دیدم که ۳ تا بچه داره همیشه هم میناله که نداریم

🖤 
2728

عزیزم در قدم اول بگم منم فکر میکردم تا من نخوام بچع ای نیس اما الان ایمان دارم ک خدا خودش فرزند رو عطا میکنه و در کنارش تمام روزی اون بچه رو ب اولادش عنایت میکنه و در اخر سرنوشت اون کودکی ک متولد شده از پیش تغیین شدس و ما دخلی درش نداریم و تنها تربیت صحیح ما برای رسیدن ب کمال اون کودک مهمه و همچنین فردی ک برای جامعه پرورش میدیم اگر فرد لایق باشع صددرصد هم اینده خودش رو به نحو احسنت میسازه هم اینده مملکتش رو

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
نه خیر من مشکل مالی ندارم.ولی بعد بچه مشکل شدید اعصاب گرفتنم

دیگه هرکی ی جوره من ک راضیم از بارداریم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
فقط مالی نیس والا اعصاب مهم تره و حوصله و وقت 

آدم از لحاظ مالی تامین باشه اعصابشم راحته دیگه دغدغه ای نداره

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم

خدارو شکر زندگیم خوب بود عاشق شوهرم هستم توان مالیشم داریم الانم رژیم گرفتم دارم لاغر میشم دومی هم آوردم اگه اوضاع مملکت اینطوری نبود سومی هم میآوردم 

هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

اخه اين مورد ديگه طرز فكر نيست به وجود اوردن يك موجود زنده هست با عقل و شعور مجزا و احساسات

دقیقا. من به شدت شوکه میشم که فقط فکر میکنم یه موجود زنده دیگه رو بدنیا بیارم . اصلا نمیتونم با قاطعیت تصمیم بگیرم

منم مثه شما هستم

راستش میترسم اصلا به دومی فکر کنم 

یکی دارم اما اینقد خواسته داره با این گرونی ها واقعا از پسش بر نمیام اما دلمم میخواد یک زندگی خوب داشته باشه بدور از حسرت

آدم از لحاظ مالی تامین باشه اعصابشم راحته دیگه دغدغه ای نداره

بچه وقت میخواد حوصله میخواد اینا با پول تامین نمیشه میتونن پرستار بگیرن یا مربی ولی اونام جای پدرمادر رو نمیتونن بگیرن 

دیگه هرکی ی جوره من ک راضیم از بارداریم

بارداری عزیزم بچه به دنیا بیاد میبینمت😁حالا ایشالله که بچت صبور و خوب باشه من پسرم خیلی اذیتم کرد هم خیلی مریض میشد هم اصلا نمیخوابید هم بد غذاست هم سینمو نگرفت هم به شدت غرغرویه یعنی حالت عیر طبیعیش میخنده کلا در حال گریست با این که الان دو سالشه هنوزم خوب نمیخوابه با صدای کوچیک میپره از خواب

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
2706