2726
عنوان

شما چطوری بچه میارین

1353 بازدید | 102 پست

همین چون به بچه علاقه دارید تصمیم میگیرید بیارید ؟؟خیلی میبینم خانومای نی نی سایت با ذوق در مورد بچه اوری صحبت میکنن ینی توان حاملگی و درد زایمان و شیردهی و چاقی و بچه داری و تربیت و بحث مالی و خواسته های مالی همه رو در توان خودتون میبینید ؟؟با شوهرتون اکی هستید؟زندگی بر وفق مرداتونه؟غصه پوشک و شیرخشک گرون و هزینه های دکتر نمیخورید؟اینکه یه بچه یه روزه رو به سرانجان برسونید و آیا چه آینده ای در انتظارش باشه رو نمیخورید؟همکلاسیهای پسرم دیدم مادراشون بچه های سوم رو باردارن آیا فقط من عقب موندم با تک فرزندی؟؟

بچه اوردن تو این زمانه فقط باید از لحاظ مالی اوکی باشی همین

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تمام مواردی و که گفتی برامون مهم بود و اوکی بود آوردم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
شما که یدونه هم‌دارید منکه هیچوقت دلم نمیخواد بچه بیارم

بهترین کار ممکن و شما میکنید😁😁😁

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

من كاملا هميشه همين سوالاي شمارو دارم

بعدم تاپيك ميزنن كه شوهرم خيانت ميكنه يا كتكم ميزنه بخاطر بچه نميتونم جدا شم

صرفا چون بچه دوس دارن فك كنم فقط ميارن بعد هم بچه عذاب ميكشه هم خودشون😒

2706