2737
2734
مادرش نیس که😐

نباشه داره تو بدن خودش بزرگش میکنه پس حس مادری پیدا میکنه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا منظور اسی اینه ک بچه ی یکی دیگ تو شکمش باشه

منم میدونم بلاخره بچه داره تو بدنش رشد میکنه چ ربطی داره

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2728
منم میدونم بلاخره بچه داره تو بدنش رشد میکنه چ ربطی داره

خب بعضیا نیاز مالی دارن این کار تازه ثوابم داره ب پدر مادری ک بچه ندارن بچشونو پرورش میده گناه نیس اصلا

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.

من چرا حس بدي دارم به اينكار!!😐

هم بخوام خودم انجام بدم هم به اون زني كه رحمشو اجاره داده حس خوبي ندارم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
مگه میتونی اولین لگدایی ک میزنه چنان عاشقش میشی نمیتونی ی لحظه از خودت دورش کنی بعد بدنیاش بیاری بدی ...

خب به اونی هم فکر کن که ممکنه زندگیش نابود بشه

هر دو طرف راضی میشن‌

چرا تین طوری میکی

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
خب بعضیا نیاز مالی دارن این کار تازه ثوابم داره ب پدر مادری ک بچه ندارن بچشونو پرورش میده گناه نیس ا ...

کاری ب پول اینا ندارم حس مادری و نمیشه با پول خرید

کاری ب پول اینا ندارم حس مادری و نمیشه با پول خرید

عزیزم نظر شما درست ولی این گناه نیس اصلا ک خدا بگ تو حس مادری داشتی کار بدی کردی یا خودش این حسو کنه چون پشتش ثوابه و اون پدر مادرم دلشون شاد میشه 

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.
کجا باید مراجعه کنم؟ فقط بیوه ها میتونن یا همه؟

نمیدونم والا. بیمارستانا و کلینیک های ناباروری ی سر بزن عزیزم 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2706