2726
عنوان

خستم از زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا خستم دیگه

والا من اعصابم نمیکشه شوهرم چیزی بگه صد تا بدترشو من میگم بگه چرا لباسا رو برنداشتی میگم ها چی شده حالا آسمون به زمین اومده؟ خودت پا میشدی برمیداشتی مگه همه کارا رو باید من بکنم

همیشه برعکس منظور میگیره دوسدارم لال شم خاک تو سرم انتخاب خودم بود😔

زبون نفهم به تمام معنا ..‌ منم سراغ دارم یکیشو ... عزیزم باهاش بحث نکن خودت خسته میشی ... من تصمیم گرفتم دیگه با همچین ادمایی بحث نکنم هر چی گف میگم تو درس میگی اینقدرم حرصش در میاد بیشتر ...

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728
خو همینو بگو اونقد بغض دارم حالت تهوع گرفتم

راه حلش اینه موقعی که بداخلاق میشه اصلا نبینش صداشو نشون اگه حرفی زد خودتو بزن به بیخیالی بعد اگه گفت مگه نمیشنوی بگو‌ نه تا وقتی آروم نحرفی اصلا نه میبینمت نه میشنوم حرفاتو

داداش منم عصبیه هیچ وقت حاضر نیستم کسی رو معرفی کنم برا ازدواج  چون واقعا سخته ما خیلی اذیت می ...

کار خوبی میکنی خدا خیرت بده ... خواست زنم بگیره خودش تو برو بگو عصبیه ... اینجوری یا داداشت خودشو درست میکنه یا دختره حداقل میدونه دیگه..‌

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
باورم نمیشه هارلی کویین من همیشه فک میکردم مجردی حتما دعات میکنم😗😗

من اون نیستم.تشابه اسمیه

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
2706