2726
عنوان

بچه هاي شمام اين مدلين😫

765 بازدید | 67 پست

پسرم سه ساله شه هر ساعتي از شب بخوابه ٩صبح بيداره ميگه صبحونه بده بعد صبحونه بايد باهاش بازي كنم بعد باز گرسنه ميشه خوراكي ميخواد بعد خوراكي نقاشي ميگه بكش برام بعد نقاشي باز خوراكي ميخواد بعد بازي بعد ناهار بعد ناهار ميوه ميخواد بعد بازي اگههههههه اين وسطخدا خواست وخسته شد يه چرت ميخوابه واين قصه ادامه دارههههه😫😫😫😫

شيطونه ميگه ببرم بزارمش مهد نفس راحت بكشم ي چند وقت😔

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من عاشق بخش خوراکی خواستنش شدم

همش در حال سرويس دادنم بهش

حالا اين وسط شير خواستن و چاي وآب خواستنو ودستشويي رفتنشو نگفتم😖😖😖😖😖😖

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

اییی جااان مثل پسر منه😄😄یه سره یه قابلمه کوچولو زیرش روشنه رو گاز،قربونش برم الهی الانم گفت مامان هندونه بیار گلوم خنک شه😁چهار سالشه....یه سره هم میگه بیا باهم بازی کنیم.

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

طبیعیه بچه های الان تو خونه انرژی اشون تخلیه نمیشه حوصله اشون سر میره حق دارن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706