2733
2734
عنوان

دست درازی راننده تاکسی به من😔

13265 بازدید | 188 پست

بچه ها امروز صبح من داشتم میرفتم دانشگاه. یه تاکسی ایستاد و عقب چندتا پسر بچه دبستانی بودن. من جلو نشستم داشتم کتابمو میخوندم تا برسم دانشگاه. یهو راننده که حدودا ۳۵ یا ۳۸ ساله بود بهم گفت عه رشتت حقوقه؟ من گفتم بله. شروع کرد به حرف زدن. هی حرف زد من محل ندادم. بعد دستشو به طرفم دراز کرد(به نشونه دست دادن) گفت من بهروزم. من گفتم اقا دستتو بکش اینکارا یعنی چی؟ گفت عه بدقلقی نکن دیگه دانشجوهای حقوق باحالن. منم وسط خیابون درو وا کردم گفتم نگه دار زود باش. گفت نمیتونم این وسط نگه دارم منم گفتم یا نگه دار یا جیغ میزنم. نگه داشت منم پیاده شدم و تا دم دانشگاه دویدم. داشتم از ترس میمردم. من نامزد دارم‌. حلقه دستم بود. تیپمم اصلا بد و جلف نیست. بچه ها خیلی ناراحت شدم چرا جایی هستیم که به ما زنا به عنوان وسیله نگاه میکنن و این حقو به خودشون میدن که بهمون هرچی دلشون میخواد بگن و هرکار میخوان بکنن؟ خیلی سخته ادم واقعا کم میاره. خسته میشه از این همه تبعیض. کی تموم میشه خدایا😔 کی ما میتونیم بدون ترس زندگی کنیم.😭

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تاکسی بود 

ازین زرد و سبز ها ؟

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2738

چشماش خیییلی قرمز بودن. خیلیم هیکلی و بود من خیلی ترسیدم رنگم شده بود مثل گچ. قبل سوار شدن دیدم زیر صندلی یه شیشه نوشابه که توش یه چیزی مثل آب بود افتاده بود زیر صندلی ماشین. فک کنم مشروب بود. بچه ها خیلی ترسیدم. نره بلایی سر اون پسر بچه ها بیاره؟😭😭😭

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

عزيزم بحث زنا نييست

حرومزاده زياد شده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706