2410
2553

طرف صحبتم با دوستانیه که مثل من شاید خیلی ترسو باشن😌

اصلا نترسید اصصصلا،مرکزی برید که بدون درد این کارو براتون انجام بدن،من کوچکترین دردی حس نکردم،اصلا متوجه نشدم😑چهارماه پیش باید میرفتم از ترس نرفتم،امروز که دیدم اینقد راحته گفتم اوه شت،کاش زودتر میومدم

چهار ماهه الکی شبا از ترس خوابم نمیبره😅موهام ریزش گرفته از استرس😑

همش الکی

خلاصه اگه تجویز دکترتون عکس رنگیه بدون ترس و اضطراب برید و انجام بدید😍😍😍

برای منم دعا کنید زودتر مامان شم🤱🤰👼

😘😘🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اولا هر کسی می گفت درد نداره واقعا برخورد می‌کردم می‌گفتم چرا داری دروغ میگی ولی الان فهمیدم هرکسی بدنش یه جوریه چون من خودم وقتی عکس رنگی گرفتم تا پای مرگ رفتم یعنی فقط جیغ میزدم میگفتم تو رو خدا اینو از من جدا کنین

خدایا شکرت
2714
اولا هر کسی می گفت درد نداره واقعا برخورد می‌کردم می‌گفتم چرا داری دروغ میگی ولی الان فهمیدم هرکسی ب ...

خب عزیزم هرمرکزی نباید رفت من کلی تحقیق کردم آخرم یکی از دوستان نی نی سایتی بهم معرفی کردن این مرکزو

من حین انجام عکس و تزریق جوک تعریف میکردم واسه دکتر😑😅

اولا هر کسی می گفت درد نداره واقعا برخورد می‌کردم می‌گفتم چرا داری دروغ میگی ولی الان فهمیدم هرکسی ب ...

من دوبار انجام دادم یکبار دیگه کم مونده بود بیهوش شم ینی مردم بار دوم ولی ی درد خیلی جزئی داشتم

2706