2737
2734

سلام

من پسرم حدودا ۳سالشه از اولم خوابش بد بودو نسبت به خوابیدن مقاوم

الانم حدودا ۴ صبح میخوابیم تا ۱۲ و نیم یا یک

بعدم که بیدار میشم گیج خوابم و تا شب یه حالت لرز خفیف تو بدنم حس میکنم

مثل معتادی که مواد بهش نرسه

حالا بنظرتون بخاطر همون خوابمه

عزیزم شما خوابتون خیلی غیر عادیه بچه دار نباید این طوری باشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اره خودمم میدونم ولی هیچ جوره خوابش تنظیم نشده تا حالا حتی بهش بی بی اسلیپ هم دادم ولی اثر نداش ...

در طول روز چند روز نخوابون بعد خسته اش کن که شبا زود بخوابه درست میشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
در طول روز چند روز نخوابون بعد خسته اش کن که شبا زود بخوابه درست میشه

دقیقا دیروز این اتفاق افتاد ظهر نخوابیده بود ساعت ۱۲ خوابش برد ولی سه و نیم ۴ که من گیییییبج خواب شده بودم و منگ تازه بیدارشد و بهونه میگرفت منم سرش داد بیداد میکردم

پسرم ۲اینا به زور میخوابه....منم انقدر انرژی میزارم که بخوابونمش تا میخوابه من تازه خواب از سرم میپر ...

اهان ولی بازم دیر میخابه دختر منم اسم خواب میاد اتیش میگیره کلا دوس نداره بخابه به زور میخابونمش 

صبح ۹:۳۰،،۱۰بیدارش میکنم شبم تا یازده ونیم دیگه برقاذو خاموش میکنم تا بخابه میشه دوازده

ی چند بار صبح زودتر بیدارش کن بزار خوابش تنظیم شه

بیخوابی شب خیلی در طول روز تاثیر داره

آنان که به روزگار ما خندیدند باشد که به روزگارشان گریه کنیم 
دقیقا دیروز این اتفاق افتاد ظهر نخوابیده بود ساعت ۱۲ خوابش برد ولی سه و نیم ۴ که من گیییییبج خواب شد ...

صبح تا دوازه میخابه ،بعدازظهرم بخوابه دیگه خوابش تکمیل میشه 

یعی کن بعداز ظهر ی مدت نخوابونیش یا ی چرت نیم ساعته بزنه

آنان که به روزگار ما خندیدند باشد که به روزگارشان گریه کنیم 
2706