2726
عنوان

جاریم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 43 پست

جاری سومیم رفته خونه پدر شوهرم جهازمو دیده پشت سرم به پدر شوهرم گفته چرا دودست قاشق چنگال خریدن...من سرویس قاشق چنگال گرفتم با یه دست دم دستی....پدر شوهرم گفته خودشون دوست داشتن گرفتن

سلام..امیدوارم حال دلتون خوب باشه...خواهریا میشه برای حفظ خوشبختیم یه دونه صلوات بفرستین..فدای شما😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب اونا چ مربوطه هر چی میگیری بهترینشو بگیر

همینه که اعصابمو خرد کرده...شوهرم قبلا بهم گفته بود که همین جاریم سره جهاز پدر شوهرشو در اورده بود که باید فلان مارک باش و اینا...بعد الان اومده برامن حسودیش میکنه

سلام..امیدوارم حال دلتون خوب باشه...خواهریا میشه برای حفظ خوشبختیم یه دونه صلوات بفرستین..فدای شما😘😘😘😘
دایورت کن،مگه چقدر اهمیت داره نظرشون؟

ناراحتم پشت سرم میگه...بیا جلو روم بگه تا جوابشو بگیره

2728
یگانه زرنگ باش محکم وقوی نزار کسی زر بزنه 

نمیدونم چجوری رفتار کنم تا جرات نکنن حرف بزنن😞

همین اول بزن تو کرک و پرش ک دخالت نکنه

به مادر شوهرمم برگشته گفته چرا باهاشون نرفتی خرید چرا تنهایی رفتن؟؟مادر شوهرمم گهته من نه برا شما دخالت کردم نه برا اینا دخالت میکنم 

جاری بزرگم اصلا دخالت نمیکنه خیلی ماهه تازه بهم مشاوره هم میده اما این برگشته میگه من جای خواهر شوهرتم...خواهر شوهرم خارجه

ول کن اینارو میبینی حسودن خوشحالترشو

باقدرت ادامه بده

من جاریمیناخونه ساختن رفتن توش شوهرم براشون چقدکار کرده که اگه اربیزون کسی میومد کم کم باید یع میلیون میدادن بش.

حالا برادرشوهرم گف اومدی کارکردی ۴۰۰۵۰۰میدیم بت.شوهرمم دید دسشون تنگه گف نمخام بشه کادوخونتون.حالابه جاریمم گفته

اونوخ حاریخانوم همه جاروپرمرده فلانی شیرینی خونمون چیزی نیاورد😖😖😖😖به شوهرم گفتم پولتوبگیربزارجیبت کادو بده سنگین.

نزاش اقا حالام اینطورشده

من چه جور بااین رفتارکنم بفمه؟؟؟

میخایم پس فردا بریم کادوشونو بدیم بیایم.نگن نفمیدیم.پولم دادن شوهرم بزاره جیبش..بریمم ۵۰ میدیم.چون این برادرشوهرم سرعروسیمون که خرجش باشوهرم بود خیلی دخالت کرد همه میگن بجااینکه کمک کنه توسرمونم میزد

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘
دارم جهازمو میخرم..من چهار تا جاری دارم خودم عروس اخریم....دخالتاش اعصابمو خرد کرده

وا به جاری چه ربط داره ؟اصلا باهاش هم صحبت نشو و امار نده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ول کن اینارو میبینی حسودن خوشحالترشو باقدرت ادامه بده من جاریمیناخونه ساختن رفتن توش شوهرم براش ...

واقعا حرص آدم و در میارن همچین آدمایی

وا به جاری چه ربط داره ؟اصلا باهاش هم صحبت نشو و امار نده

خیلی فضولو دخالت گره 

واقعا حرص آدم و در میارن همچین آدمایی

من چجوررفتارکنم؟؟؟

نامرد فکرشونمکردم اینطورباشه

رفته پیش یه جاریمم گفته که بی بی سی فامیله

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘
2706