1265
1273

برنج از20تا25هزار

گفتم:خدایاازهمه دلگیرم گفت:حتی من؟                      گفتم:خدایادلم راربودندگفت:پیش ازمن؟                       گفتم:خدایاچقدردوری گفت:تویامن؟                             گفتم:خدایاتنهاترینم گفت:پس من؟                             گفتم:خدایاکمک خواستم گفت:غیرازمن؟                       گفتم:خدایادوستت دارم گفت:بیش ازمن؟                    گفتم:خدایااینقدرنگومن گفت: من توام،تومن ،،،

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

فک کردم برنج رومیگی ببخشیدچایی رونمیدونم ماکیلویی 30خریدیم راضی بودیم ولی بهتروگرونترشم هس😂

گفتم:خدایاازهمه دلگیرم گفت:حتی من؟                      گفتم:خدایادلم راربودندگفت:پیش ازمن؟                       گفتم:خدایاچقدردوری گفت:تویامن؟                             گفتم:خدایاتنهاترینم گفت:پس من؟                             گفتم:خدایاکمک خواستم گفت:غیرازمن؟                       گفتم:خدایادوستت دارم گفت:بیش ازمن؟                    گفتم:خدایااینقدرنگومن گفت: من توام،تومن ،،،
1258
برنج ؟🤔

چشمام دوتایی دیدچایی روبرنج خونده😂