2726

خسته شدم هرروز تمیز میکنم بازم کثیفه

روزانه که جارو می کشم انگار صدماهه جارونکزدم

امروز جارو کنم فردا باز پر اشغاله همش هم نون و بیسکوییت نرم شده س

پسرم یه جا نمیشینه بخوره غذا بخوره نصفش رو زمین

هرچی بخوره می ریزه 

پابرهنه میره داخل پله ها هرچی هم بگم گوش نمیده،باباش بدتر اگه بهش تذکر بدم دعوا میشه بار اول نه دوسه باز که تذکر بدم میگه گیر نده اَه

حس میکنم تو تربیت بچه م نقش داره،از بچگی اون جوری بزرگ شده والا...

کار یادش نداده مادر شوشو..

کلا صداشون بلنده پسرمم یادگرفته 

الان سه ساعته به پسرم نق میزنم اتاقت رو تمییز کن گوش نمیده الانم باید بره کلاس 😕😕😕 منم دلسرد شدم خواهرشوهرم اومده خونمون میگه اینجا باید اجی مجی کنیم وسایلمون پیدا شه 

خداشاهده من روزی یه بار کل خونه رو تمیز میکنم ولی به اخر روز نرسیده باز همون اش و همون کاسه

اگه بلدید برنامه بدین

مادر شوشو 😑

چندسالشه پسرتون؟!

کاربر آقا 💙 چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند  وطنشان نیست بلکه اول باید خودشان را نجات دهند !!!اگر مخالف حضور منی اصلا مهم نیس 😂 چون منم مخالف حضور شما هستم 😎 پاچه گیرای سایت لطفا ریپلای نفرمایید ! 😏 استارتری که دوست نداری آقایون در تاپیکت حضور داشته باشن لطفا تو عنوانت درج کن ورود آقایان ممنوع . با تشکر ! 😊 خانم نسبتا محترم اگه مخالف منی و فکر میکنی قراره بوسیله من احیانا خورده بشی منو ریپلای نفرما شما معلومه تازه کلمه ی سایت و اینترنت و تکنولوژی ب گوشت رسیده  ... ریپلای میکنی فحش میدی آخرشم ب من میگی بی ادب؟!!!!!  هروقت مدیر سایت شدی اونوقت تصمیم بگیر ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! هروقت مدیر سایت ازت نظر خواست اونوقت نظر بده ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! پس خفه! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همیشه بچه رو از همون اول بدعادت نکنین ک بعدا مجبوربشین ترک عادتش بدین! پنج سال سن کمی نیس واس بچه دیگه کاملا درک و فهم داره و نباید آشغال بریزه چ توخونه چ بیرون از خونه!

کاربر آقا 💙 چیزی که مردم جهان سوم باید نجات دهند  وطنشان نیست بلکه اول باید خودشان را نجات دهند !!!اگر مخالف حضور منی اصلا مهم نیس 😂 چون منم مخالف حضور شما هستم 😎 پاچه گیرای سایت لطفا ریپلای نفرمایید ! 😏 استارتری که دوست نداری آقایون در تاپیکت حضور داشته باشن لطفا تو عنوانت درج کن ورود آقایان ممنوع . با تشکر ! 😊 خانم نسبتا محترم اگه مخالف منی و فکر میکنی قراره بوسیله من احیانا خورده بشی منو ریپلای نفرما شما معلومه تازه کلمه ی سایت و اینترنت و تکنولوژی ب گوشت رسیده  ... ریپلای میکنی فحش میدی آخرشم ب من میگی بی ادب؟!!!!!  هروقت مدیر سایت شدی اونوقت تصمیم بگیر ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! هروقت مدیر سایت ازت نظر خواست اونوقت نظر بده ک سایت زنونه باشه یا مردونه ! پس خفه! 

همسرت رو ببر مشاوره بفهمه رفتاراي غلطش رو ترك كنه تا روي تربيت بچه تاثير نذاره

براي بچت هم از سيستم تشويق و تنبيه استفاده كن

مثلا اگه فلان كار بد رو نكنه بهش يك خوراكي جايزه ميدي

يا اگر اون كار بد رو انجام بده يك هفته براش بستني نميخري

ببخشید مادر شوهر اشتباه تایپی یوذ

خواهش .بله میدونم😃

همسرت رو ببر مشاوره بفهمه رفتاراي غلطش رو ترك كنه تا روي تربيت بچه تاثير نذاره براي بچت هم از سيستم ...

هرچی میشه نگین مشاور بابا مگه مرد جماعت رو میشه برد مشاور

رفتار بعضی از پدر و مادرا مثل دوستی خاله خرسه میمونه ! حکایت همسر شماست...

هرچی میشه نگین مشاور بابا مگه مرد جماعت رو میشه برد مشاور

خب چرا نبره؟ همسرشه بايد بلد باشه چجوري منطقي راضيش كنه ببرش

بگم نرو مشاور هر روز با شوهرت دعوا كن كه بچه كاراي بدش رو تقليد ميكنه؟

خانواده ما خیلی مرتب و همه چی سرجاش ولی اونطرف نه

خیلی سخته

هرروز تمیز کردن و به شب نرسیده..

برای ظروف من لیوان شوهرم گذاشتم روی کابینت گفتم هروقت خواستی اب بخوری همین لیوان رو بردار

در کل ادم باید فرز شه تا یکم دید یه چی وسط پذیراییه بر داره نه بگه دو دقیقه دیگه

بعدش تلمبار میشه اگه همون موقع جمع نکنیم

ما یه مشکل دیگه ام داریم جا برای وسایلمون کم جا داریم چون خونمون کوچیکه بخاطر همین دراور پلاستیکی خریدم هم بزرگ هم کوچیک برای وسایل

اینجور خونه مرتب تر بنظر میرسه

2706