1421
1411
عنوان

چجوری از نامزدم انتقاد کنم

206 بازدید | 26 پست

نامزدم خییلی خوبه اما بعضی وقتا یکارایی میکنه منم اصلا خجالت میکشم بهش بگم و نمیتونم مثلا بد میشینه بخاطر همین تو فامیلامون هیجا دلم نمیخواد بریم مهمونی و مثلا طرز صحبت کردنش من همش بهش گوشزد میکنم اما وقتی ک ی عمر تو خونشون بد حرف زدن خب یاد نمیگیره 

آروم آروم آروم... خیلی طول میکشه باید صبوری کنی که ناراحت نشه. من باشم گاهی در گوشش آروم تذکر میدم، یا یه وقتایی رو بقیه مثال میزنم میگم انقدر بدم میاد یکی موقع غذا خوردن حرف بزنه، یا میگم تو کت همیشه خیلی قشنگ غذا میخوردی چرا الآن ملچ مولوچ میکنی.

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که یه فسقلی تو دلم وول میخوره 🙏 انشالله روزی همه اونایی که دوست دارند مامان بشند 😊❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

مثال میزنما، حالا شما حساسیتت چیزای دیگست، مقلت بگو اونجوری میشینی از فلان زاویه فلان جات فلان جوره. هم شوخیه هم تذکرت رو دادی

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که یه فسقلی تو دلم وول میخوره 🙏 انشالله روزی همه اونایی که دوست دارند مامان بشند 😊❤
1390

حسابی دعواش کن من شوهرم خیلی بد میخندید بهش یسری گفتم شبیه جواد رضویانی یادم نمیاد دیگه اونجوری خندیده باشه🤣🤣🤣🤣

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه زیاد شده فاصلمون ...غرورمون  عشقوگرفت  ازمون ...یعنی هنوز عاشقمی یا عوض شدی ..میخوام بپرسم نمیچرخه زبون...فاصله همیشه باعث میشه که عشق بره 😔
1376
حسابی دعواش کن من شوهرم خیلی بد میخندید بهش یسری گفتم شبیه جواد رضویانی یادم نمیاد دیگه اونجوری خندی ...

بنظرم بدون دعواهم ب حرفم گوش کنه اما من نمیدونم چجوری دلم میخاد همه ی حرفامو یدفعه بهش بزنم اصلا حوصلم نمیشه دونه دونه بگم 

خب مگه تو خواستگاریو رفتو امدا اینارو ندیدی

دیدم اتفاقا وقتی اومد تو اتاق باهم حرف بزنیم دقیقا همونطوری نشسته بود ک الان میشینه و من دوست ندارم اما نمیدونم دوسش داشتم خب ب چشم نیومد 

1396
آروم آروم آروم... خیلی طول میکشه باید صبوری کنی که ناراحت نشه. من باشم گاهی در گوشش آروم تذکر میدم، ...

واییی رو سفره بلند میشه همینطور یچی میخاد خودشو خمممم میکنه من دیوونه میشم وقتی میبینم

دیدم اتفاقا وقتی اومد تو اتاق باهم حرف بزنیم دقیقا همونطوری نشسته بود ک الان میشینه و من دوست ندارم ...

اشکالی نداره دیگه شده سعی کن اروم اروم حلش کنی یهو ک بهش بگی بدترمیکنه شاید بدش بیاد با شوخی بهش بگو ببین چطوره بایدصبر داشته باشی زیادیم ازش تعریف کنی گاهی اوقات برعکس میشه شایدمغرپر بشه شایدم ن

اشکالی نداره دیگه شده سعی کن اروم اروم حلش کنی یهو ک بهش بگی بدترمیکنه شاید بدش بیاد با شوخی بهش بگو ...

اهان . طفلک بدم نیس اما من دلم یه نامزد با کلاس میخاد 😞😂

منم خیلی اینچیزابرام مهمه ولی وقته همسرم حوصله‌نداشته‌نباشه‌سرلباس‌پوشیدنش‌اذیت‌میشم

حالا خداروشکر از نظر لباس پوشیدن اصلا هیچ مشکلی نداره خودش خیلی حساسه اما من فقط طرز حرف زدن و ی سری حرکاتش رو اعصابمه

1339