2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها خوش به حالتون شوهرمن بی کارشده نشسته خونه 

واقعا هیچی نمیخریم از پس انداز چندر غاز برمیداره 

صبح تاشب پای تی وی لم داده 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
2720
خودم به قصدپس اندازپول جمع نمیکنم چون اعتقادم به بریزوبپاشه دنیادوزه😂هرچی موند مونده دیگه،،خرج ماهی ...

اگه فردا خداینکرده یه خرج بیمارستانی 

عملی چیزی پیش بیاد از کجا میخوای بیاری؟

ما چهارده میلیون ک پنج تومنش قسطه باقیش ماله ما.. ک با گرونی ک شده زود تموم میشه

خوشبحالتون که باماهی نه میلیون کم میارید.خدابراتون زیادکنه انشالله..پس ماها چی بگیم که با ماهی دوتومن و کلی قسط😥😥😥😥

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
2714

ماهی حدودا ۳یا۳/۵ بستگی داره به اصافه کار شوهرم سه بچه داریم قبلنا اوضاع خوب بود اما الان سخت شده

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
اگه فردا خداینکرده یه خرج بیمارستانی  عملی چیزی پیش بیاد از کجا میخوای بیاری؟

اره من‌یمدت فقط سکه میخریدم یبار همچین چیزی پیش اومد.دیگ لزون موقع پول نقدم‌ پس انداز میکنم

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

حقوق همسر من خيلي زياده چون خونه داريم و اجاره نميديم ماشين هم داريم از طرفي مهمان زياد داريم خوراكمون بيشتر گوشت و برنج و ميوه هست خرج دخترام زياده بنزين و خرابي ماشين و شهريه مدرسه رو بزارم كنار پس انداز هم دارم اگه حقوقش كم بود يا اجاره ميداديم بعيد ميدونم ميتونستم پس انداز داشته باشم 

من یه بچه دارم امسال باید بره پیش فقط هزینه ثبت نامش2میلیونه تا وارد پیش دبستانی بشه حدود 4تا5تومن خرجمون میشه به جان خودش میخوام برای هزینه هاش وام بگیرم 

ادم نمیدونه دردشو به کی بگه

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  
2706