1265
1273

ما تا الآن که میرسوندیم ولی از این ماه میخوایم خونه اجاره کنیم... امیدوارم برسونیم!

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم یه روز تنهام میذاری فسقلی 😔 ولی من دوستت دارم و سعی میکنم برات مامان خوبی باشم 💓 برای سلامتی و عاقبت به خیری پسر کوچولوم یه صلوات لطفا 🙏

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1258
1281

خودم به قصدپس اندازپول جمع نمیکنم چون اعتقادم به بریزوبپاشه دنیادوزه😂هرچی موند مونده دیگه،،خرج ماهیانه یه بخشی براخوردوخوراک وخونه ست خرجای شخصیمون خیلی زیاده مخصوصا من😁

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

۳ تومن

ی تومن پس انداز وایه هزینه ای وی اف و رهن خونه .. 

۶۰۰ کرایه خونه...

بقیه هم خورد و خوراک ب سختی میگدره

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم
1167
1252