1428
1411
عنوان

این کتونی خوشگله؟+عکس

1423 بازدید | 102 پست

بچه ها این کتونی قشنگه برای دانشگاه میخام خوبه؟

خیلی خوشم اومد موندم بخرمش یانه.

اومدم شماهم کمکم کنین

قیمتشم 200 میرزه؟

فقط بنابه دلایلی باید عکسو پاک کنم پس زود ببینید عشقااا😘😘😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

👀

از کسی پرسیدند: ماه قشنگ تر است یا مـادرت‌‌‌؟     گفت: ماه را که میبینم مـادرم یادم می افتد اما مـادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم😍                               همه میپندارند که عکسپــدرم را به دیوار خانه ام آویخته اما نمیدانند که دیوار خانه ام را به عکس پــدرم تکیه داده ام😍                                                       لطفا برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات بفرستین ممنونم💕                                                              خدا جونم بمنم یه نی نی بده😍                                                                          

زیادی بزرگ و بد ریخته

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

نگاه میکنم ولی نمیبینم 🤔🙄😐

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390
1394
من تو کتونی سلیقه ام خوبه یه بار دیگه بذار 

کلانذاشته هنوز

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
1427
1391