2726
عنوان

سوال دندانپزشکی دارید تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 3257 بازدید | 211 پست
جرم گیری چجوریه؟ مثلا دندونا سفید تر میشن؟؟

عزیزم جرمگیری فقط جرم و رنگدانه های روی دندونو ورمیداره و وقتی اینا نباشه ناخوداگاه یه کم دندون سفیدتر و تمیزتر دیده میشه ولی هیچوقت جرمگیری رنگ خود دندونو سفید نمیکنه اگه بخوای سفید بشه باید بلیچینگ کنی

سلام  دندان های جلو پوسیدگی وسیع داشت چند ساله عصب کشی وترمیم کردم الان رنگشون تیره و زشت شده ...

سلام عزیزم ممنون، البته تمام اینایی که میگم بستگی به طرز قرارگیری دندوناتون داره واسه جواب نهایی باید معاینه بشید ولی کلا لمینت خیلی دوام بیشتری نسبت به کامپوزیت داره و قشنگتره چون سرامیکه ولی خوب دو جلسه رفت و امد داره و دندوناتون تراش میخوره. کامپوزیت ونیر هم قشنگه ولی هر چند وقت یبار باید پالیش بشه ارزونتره از لمینت تو یه جلسه تموم میشه و اگه طرز قرارگیری دندوناتون خوب باشه نیاز به تراش نداره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استارتر یه سوال برا روشن شدن دندونا بلیچینگ بهتره یا جرم گیری یا لمینت؟؟ میخام طبیعی باشه تا جایی ک ...

عزیزم اگه مشکلتون فقط رنگ دندونا باشه و با شکل و طرز قرارگیریشون مشکل نداشتین بلیچینگ کنید. جرمگیری هم که توضیح دادم اونقدری سفید نمیکنه فقط جرم و رنگدانه رو ورمیداره. اگه هم با رنگشون مشکل داری هم با شکل و طرز قرارگیری دندونات میتونی لمینت کنی چون توی لمینت دندون تراش میخوره و یه روکش خیلی نازک عین لنز میچسبونن رو دندون. نه لزوما خیلی هم سفید نیست خودتون رنگشو انتخاب میکنید

2728
اونا ک جز واجباته ..میگم کوثر تو مسواک مخروطی اون یدکشو داری؟؟ من مشهدم در ب در میگردم نیس تحریم شده ...

خدا نگذره از باعث و بانیش که یه مسواک گیر نمیاد... مارک gum و tepe هم مسواک بین دندانی داره 

خیر متاسفانه چون باید برای وارد کردن نیرو تکیه گاه قوی از دندونا گرفت ولی اگه میزان کمی دندونا از رد ...

هزینه ی کامپوزیتو میشه بگی

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊

باردارم37هفته دهنم آفت زده قبلادوسه بارزده بودفکرکنم آفته باز. فقط یدونه جوش سفیده دستم بزنم دردمیگیره پمادبخرم بزنم یاضررداره؟

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    

سلام من ۲۵ سالمه

۲ تا از دندونام ۱۴ سالگی سریع پوسید و ریخت چند سال پیش دندونپزشک گفت تو لثه هست و ۲۵ سالگی در میاد 

یه هفته اس لثه م درد شدید داره ولی دندون در نمیاد؛باید جراحی کنم؟

سلام من۲۲سالمه ودندونای عقلم درنیومدن هیچکدوم...وغددلنفاوی تحت فکی وگردنم یه کم بزرگ شدن ورفتم سونوگفتن غددلنفاوی ری اکتیو....یعنی به خاطر دندونای عقلمه که درنمیان؟؟؟

ان شاالله مشکلت حل شه

من دو تا دندون جلوم وقتی آب میخورم بشدت درد میاد و سرد میشه

در صورتیکه سالمن...علتش چیه؟

و اینکه دندون نیشم نیفتاده در بچگی..کم کم شکست ولی ریشش توی لثه مونده..ایا بعد جراحی باید ایمپلنت شه؟

جایگزین با هزینه کمتری نداره؟ دوس ندارم جاش خالی بمونه

سخت بود ولی تونستم   
1.چند سال از کشیدن دندون بگذره میشه ایمپلنت کرد؟ 2.اگر فک نپذیره ایمپلنتو باید چیکار کرد؟ مثلا یکی ...

۱. گاهی همون موقع کشیدن میشه ایمپلنتو گذاشت بستگی داره دکترت بهت میگه موقع کشیدن ولی معمولا ۲ ۳ ماه بعدش میری چک اپ اگه استخونت خوب بود میذارن

2706