2737
2734
عنوان

به نظرتون من چیکار کنم؟

148 بازدید | 25 پست

واسه دیدن مادری که از ۷ سالگی رهام کرده بود دانشگامو نزدیک شهر محل سکونت مادرم زدم و رشته ای رو شروع به خوندن کردن که دوست نداشتم

ترم دوم خواستم بیام‌بیرون از دانشگاه اما دیگه پدرم میگفتن باید ادامه بدم و مدرکو بگیرم

رشته ای رو ۴ سال خوندم که دوس نداشتم

الانم مهارتی بلد نیستم‌که باهاش برم سر کار چون اصن کامپیوتر و زیاد دوس ندارم اما با اینکا دوس نداشتم با معدل بالا فارغ التحصیل شدم

حالا موندم دوباره کنکور بدم‌از اول لیسانس بخونم بهتره یا برم حسابی بگردم‌تا شاید یه کاری که دوس ندارم پیدا کنمو و پولی در بیارم

از اینکه همش دستم هم جلو پدرم درازه خیلی حالم بده

پدرم هم واقعا سختشونه حتی دو تومن خرج کنن که برم مهارتی مثل برنامه نویسی یا حسابداری یاد بگیرم 

خلاصه اگه جای من بودین چیکار میکردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس بده

یعنی چی؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2731
واااا خانوم یعنی چی ؟

به نظرم موقت یه کار پیدا کن و در کنارش شروع کن به رشته مورد علاقت برس درس بخون

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738
واااا خانوم یعنی چی ؟

برو بگرد دنبال کار اگر کار گیرت نیومد برو دنباله تحصیل

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

منم کامپیوتر خوندم,دقیقااااااااا بر خلاف علایقم,معدلم بالا ولی کار عملی داغونننن

شش ماه خوندم که دوباره کنکور بدم ولش کردم

کار نییییییس

برو مدارس غیرانتفاعی درخواست بده واسه تدریس,ریاضی,فیزیک,کامپیوتر و....

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 
منم کامپیوتر خوندم,دقیقااااااااا بر خلاف علایقم,معدلم بالا ولی کار عملی داغونننن شش ماه خوندم که ...

بعداقدام کن واسه ارشد,مدیریت امتحان بده خیلی بازار کارش بهتره,ولی قبلش منبع درامد واسه خودت پیدا کن

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 
یعنی واسه فوق اقدام کنم؟

اره اینجوری خیلی جلو میوفتی 

منم کامپیوتر خوندم,دقیقااااااااا بر خلاف علایقم,معدلم بالا ولی کار عملی داغونننن شش ماه خوندم که ...

شدنش که میشه اما سابقه کار درست و درمون نمیشه این جور کارا ....چون بیمه که نمیکنن

2706