2726

من یه ماهه که اتفاق های عجیبی برام میوفته که اگه یکی اذیتم کنه اتفاق بدی براش میوفته بیشتر وقتی یکی بیاد خونه امون ومن ناراضی باشم پاش چلاق میشه جوری که یه مدت کامل خونه نشین بشه😳حالا نمیدونم اتفاقیه یا دلیلی داره نظره شما چیه؟؟من امروز میخواستم دیگه نیام ولی نفر دومی که همین امروز ظهر اومد سرزده ومن عصبی بودم توذهنم که یه ساعت بعدش رفت بعدش فهمیدم پاش چلاق شده!!! حدودا دوهفته پیش هم یه اتفاق مشابه افتاد!!اون که هنوز خونه نشینه! قبلا اصلا از یکی حتی متنفرهم بودم هیچی به هیچی یه ماهی میشه اینطور میشه اونم پاشون!!😳 یعنی اتفاقیه؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یه لحظه تو عصبی نشو ببینم چه غلطی باید بکنیم😂😂😂

الان دستت از کار میفته😫😫🤣🤣🤣

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

نه گاهي ميشه 

منم يكبار معلم رياضيمون بركشتم گفتم پاش بكشنه ايشالله واقعا يك ماه پاش شكست 

بعد همه بچه ها ميكفتن بيا دعا كن 

كفتم معلم دينيمون هم نياد 

تصادف كرد نيومد 

بعضي وقتا مرغ امين بالاسرته

قضاوت فقط کار خداست...

چلاق😐😐

منظوری ندارم ناراحت نشوکاددستمون نده😐😐😆

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

خوشبحالت😁

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2706