2726
عنوان

بچم ۲۰ ماهشه

157 بازدید | 4 پست

هنوز انگشت منو ول نمیکنه خودش راه بره. فقط انگشت منو میخواد اما من هیچ زوری نمیزنم برا راه رفتنش خودش بلده. اما تو وجودش ترس داره که ول نمیکنه منو. شدیدا هم وابسته باباشه. با غریبه ها هم ابدا خوب نیس مثلا دو ساعت طول میکشه تا به مهمونا عادت کنه. خیلی بچه سختیه. میدونم مشابه من دو نفر تو نی نی سایت هستن

بقیه همچین چیزی دیدین؟ اعصاب نمونده برامون. دکترا میگن همه چیش نرماله. ژیمناستیک و غیره هم کمک نکرد. چیکار کنم؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من ک بدو بدو داره ولی اونم با غریبه ها دیر اخت میگیره با بچه ها خیلی سریع دوست میشه با بزرگترها ن مثلا با پسر خالش سریع رفیق میشه ولی با خالش بعد ی ساعت میاد خودشو نشون میده میخنده میره.من اصلا زورش نمیکنم ک برو بغل خاله نخاد بره میگم باشه.

2728
پسر من ک بدو بدو داره ولی اونم با غریبه ها دیر اخت میگیره با بچه ها خیلی سریع دوست میشه با بزرگترها ...

بغل که سهله 

مال من طاقت اینم نداره تو بقل من بشینه کنار مهمونا

خودشم بدون من نمیره توی اتاق خودش

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد