2737
2734
عنوان

عدم تمایل به بارداری

108 بازدید | 8 پست

سلام من ۲۵ سالمه و سه ساله که ازدواج کردم منتها دوساله درگیر تنبلی تخمدانم و عوارضش.

به چند تا پزشک مراجعه کردم شدیدا توصیه میکنن که باردار بشم. منتها من خیلی میترسم. نه خودم و نه همسرم اصلا آمادگی و اعتماد بنفسشو نداریم. خونوادم تحت فشارم گذاشتن منتها اصلا دوست ندارم باردار بشم. از طرفی میترسم که بعدا به مشکل بخورم. میشه اژ تجربیاتتون بگید؟

بهتره اقدام کنی از کجا معلوم ک زود باردار بشی من خودم یه سال ببشتره اقدام کردم و هنوز ب نتیجه نرسیدم برو اقدام کن ایشالا ک زودترم صاحب نی نی بشی بزار بیاد تو زندگیت تازه میفهمی بچه چقدر شیرین

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب باردار نشو عزیزم

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2728

منم تنبلی تخمدان داشتم اما پریودیم منظم بود تا ماه دی و بهمن ک کلا بهم ریخت

یبار ۴۸روز کشید امپول زدم تا پریود شدم یبار ۴۱روز کشید ک قرص خوردم

ماه اسفند واقعا ترسیدم ک خدایا نکنه حامله نشم با این اوضاع؟

رفتم دکتر گفتم میخام در اولین اقدامم سریع باردار بشم 

دارو داد بهم 

الان هم ۱۰هفته و ۵روز هستم

خدا حال همه رو خوب کنه..

تجربه من بعد دو تا بچه میگه تا وقتی از نظر روانی آمادگی نداری نبایییییییید بچه دار بشی. نباید.

تو رو خدا این افکار جهان سومی رو بذاریم کنار که خانواده ام چنین گفتن و چنان کردن که ما بچه بیاریم. مگه میشه در مورد یک موجود مستقل ، یک آدمیزاد اینطوری نظر داد و تصمیم گرفت؟

ببین کی دلت میخواد ، کی لازمه، کی دیگه جاش خالیه. 

تیکر یک سالگی پسر دومم...
تجربه من بعد دو تا بچه میگه تا وقتی از نظر روانی آمادگی نداری نبایییییییید بچه دار بشی. نباید. تو ر ...

وااااقعا از لحاظ روحی آماده نیستم. چونکه بخاطر شیوه ی تربیتی ای که داشتم همیشه شدیدا وابسته بودم و متاسفانه استقلال درست و حسابی نداشتم از طرفی اصلا توی آشنایانمون انقد زود بعد ازدواج و با سن من بچه دار شدن نداریم و از رفتار بقیه میترسم. دلم نمیخاد بچه م منو با ضعف های روحی ببینه. دلم میخواد واقعا آماده باشم برای تربیتش

2738
وااااقعا از لحاظ روحی آماده نیستم. چونکه بخاطر شیوه ی تربیتی ای که داشتم همیشه شدیدا وابسته بودم و م ...

پس تنبلیت رو درمان کن. اما جلوگیری کنید. هر وقت آماده و شاداب بودی و با همسرت به تفاهم صد در صدی رسیدین جدی اقدام کنین.

این که الان بچه بیاری چون ممکنه چند سال دیگه دیر بشه ، خیلی طرز فکر کودکانه ایه. بچه مادر شاداب و سر حال میخواد. زورکی که نمیشه. اصلا هم مهم نیست چند سال ازدواج کردی. من خودم اولی رو بعد شش سال آوردم و دومی رو پنج سال بعد اولی. حرف چرت هم زیاد شنیدم، اما من قرار بود مادرشون باشم. همسرم باید پدرشون میبود. ما باید آماده باشیم. نه مردم. ولو این مردم پدر مادرامون باشن.

تیکر یک سالگی پسر دومم...