2733
2734
عنوان

چرا اینجوری شدم😢😢

306 بازدید | 30 پست

حوصله ام سر رفته 

انگار افسردگی گرفتم یه عالمه کار دارم ولی حوصله انجامش رو ندارم دلم گرفته میخوام گریه کنم 

یک ماهه از آتلیه زنگ زدن برم عکسام رو بگیرم حالش رو ندارم برم دو هفته هست از کتابخونه زنگ زدن که کتابام رو پس ببرم ولی نمیتونم حسش نمیاد 

گمونم دو ماه بشه آرایشگاه نرفتم دوبار هم نوبت اپییلاسیونم رو کنسل کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نه چندین ساله 

آهان

خب شاید کسالت و بی حوصلگی فصلیه 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
تازه ازدواج کردی ؟ منم اینجوری شدم الان یه هفتست دارم رو خودم کار میکنم رفتم اسممو نوشتم کلاس ‌. همش ...

حوصله کلاس هم ندارم هر چی شوهرم اصرار میکنه نمیتونم برم

حال هیچکاری ندارم 

خودت دلت ب حال خودت بسوزه

منم مثل تو شده بودم اما اوایل ازدواج

خودم رو زور کردم ک برم بیرون

یه روز اینقدر حال و حوصله نداشتم ک با گریه و فحش ب خودم رفتم پیاده روی اما رفتم

اینقدر بزور اینطرف اونطرف رفتم اینقدر بزور کارای آشپزی و شیرینی پزی و این کارا رو کردم تا ازون حالت در اومدم

شروعش فقط سخته مثلا وقتی میخوای بیای بیرون اولش میگی اوه ن نمیرم دلم نمیخواد سختمه

پاتو ک گذاشتی از در خونه بیرون حال و هوات عوض میشه

خودت ب خودت  کمک کن اگه همینجوری پیش بره افسردکی میگیری واقعا

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
حوصله کلاس هم ندارم هر چی شوهرم اصرار میکنه نمیتونم برم حال هیچکاری ندارم 

منم نداشتم بزور رفتم اخه خودمم داشتم کلافه میشدم از خودم بعدم دیگه کم کم داشتم احساس میکردم طاقت شوهرم داره تموم میشه. ازش خجالت میکشیدم که هرشب حوصله ندارم حتی ب خودم برسم. تو که خوبی من بی دلیل گریه هم میکردم یا واسه چیطای کوچیک الان یک هفتست خدارو شکر بهتر شدم

2706