2733
2734
عنوان

کمک کنید تعداد مدفوع کودک دو ساله

1232 بازدید | 12 پست

سلام. کودک دو ساله من روزانه میانگین چهار مرتبه دفع مدفوع دارد. وزن تولد 3وزن کنونی10/7. می ترسم بیماری داشته باشه.مورد مشابه دارید؟

پسر ۴ ماهه منم همینطوره روزی ۴ بار دفع داره

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه برای چهار ماه و شیر مادر خوار طبیعیه

ممنون بابت راهنماییت گلم

ببخش که من نتونستم کمکت کنم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2738
سلام.میشه بگید چه آزمایشی؟و آیا خدای نکرده مشکلی داشته؟دکتر چی میگه

عزیزم اژمایش ادرار ومدفوع وخون داد ک ببینه ویروسی چیزی نداره کلا چکاپ بود ک همش خوب بود ودکتر گفت کلا همینحوری بزرگتر بشه خوب میشه الانم بدچند ماه همینه دلیلشم نفهمیدم چیه 

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️
عزیزم اژمایش ادرار ومدفوع وخون داد ک ببینه ویروسی چیزی نداره کلا چکاپ بود ک همش خوب بود ودکتر گفت کل ...

ممنون لطف کردی. منم آزمایش دادم براش فردا جوابش میاد. ی دکتر دیگه گفت باید آزمایش حساسیت بدی که معلوم بشه نکنه به یک ماده غذایی حساسیت داشته باشه. ولی من نرفتم.

ممنون لطف کردی. منم آزمایش دادم براش فردا جوابش میاد. ی دکتر دیگه گفت باید آزمایش حساسیت بدی که معلو ...

ببشتر بچه ها به پروتین گاوی حستیت دارن تا میتونی نده من نمیدم بهتره چیزا الرژی دارو نده 

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️