2733
2734
عنوان

فرق فولیک اسید چیه😙😙😙😙😙

815 بازدید | 8 پست

فولیک اسید ۱ و فولیک اسید ۵ چه فرقی دارن؟

من سقط داشتم پنج ماه پیش همش فولیک‌۱ میخوردم تابعدش فهمیدم کسیکه سقط داشته ک کمی از اضافه وزن داره باید فولیک ۵ بخوره حتما...

تازه دوهفته اس شروع کردم ب خوردتش...چه فرقی داره اخه...چی‌میشه ینی

فرقی نداره اون مقدارش بیشتره بعدشم کلا اگه اضافه باشه و بدنت احتیاج نداشته باشه از طریق مدفوع دفع میشه منم ۵ میخورم بچم مشکل نقص لوله های عصبی داشت

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فولیک اسید گرم بالا میخورم چون تالاسمی منور دارم و برای بارداری خیلی مشکلات خواهم داشت! دقیقا نمیدونم ولی قطعا مربوط به مشکلات خونی طرف داره! هر چی کم خونی بیشتر داشته باشین خوب قطعا دوز بالاتر احتیاج دارین

2728
وای چرا؟؟؟؟چون نخورده بودین مشکل داشت؟؟؟

من خورده بودم منتها یدو فولیک که مقدارش کم بود بعدم پشت گوش انداختم چون فکر نمیکردم باردارم از همون اول بارداری لکه بینی داشتم علاوه بر مشکل نقص بعد سقط که جفت فرستادن پاتولوژی گفتن که موله .یعنی سرطانی .بعدم هر هفته میرفتم بتا میدادم ببینم بتا نره بالا که خدارو شکر صفر شد گفتن تا ۶ ماهم بیا بتا بده بعد برا بارداری اقدام کن الانم ماه پیش اقدام کردم فعلا خبری نیست 

من خورده بودم منتها یدو فولیک که مقدارش کم بود بعدم پشت گوش انداختم چون فکر نمیکردم باردارم از همون ...

به نظرت منم از الان یدوفولیک بخورم؟؟؟.یا باید مطمئن بشم باردارم بعد بخورم؟؟؟؟

به نظر من اسید فولیک ۱ بخور اون بهتره بعدم اینا واسه قبل بارداری اسید فولیکم همون ۲۸ روز اول که مغز تشکیل میشه باید خورده بشه بعدش چندان فایده ای نداره 

2738

مگه به تو فولیک ۵ ندادن چرا یدو فولیک اون مقدارش خیلی کمه