2726

۶۰ درصد

خیلی دقیق نیس

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما پول بده هر کاری برات می کنن

فکر کنم ای یو ای الان طرفه ۸ تومن شده باشه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

اصلا آی یو آی برا تعیین جنسیت نیست,پنجاه پنجاه عین اقدام طبیعی...آی و اف میتونن جنین دختر وپسر رو از هم جدا کنن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
شما پول بده هر کاری برات می کنن فکر کنم ای یو ای الان طرفه ۸ تومن شده باشه

چییی بود 8 میلیون از رو خودت گفتی قیمتو ؟

اخه ای وی افم انقد نیست

خواهر شوهرم هفته پیش ا یو ای کرد 600 تومن گفت با تعیین جنسیت 800 بوده

نترسون بچه مردمو

با پول همه کار میکنن  با رژیم دکتر میگفت تا 70 درصد حالا کنارش ایو ای هم بکنی به امید خدا صد د ...

رژیم چیا بهتون گفت بخورید؟ برا دختر یا پسر؟ من دختر میخوام

اوه اوه چقد گرون فک میکرد یکی دوتومن باشه

نه بابا آی یو آی ۸۰۰ تومن ۱۲۰۰ واینا در میاد هشت تومن مال آی وی اف

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
چییی بود 8 میلیون از رو خودت گفتی قیمتو ؟ اخه ای وی افم انقد نیست خواهر شوهرم هفته پیش ا یو ای کرد ...

عه خیالم راحت شد با دفترچه یا ازاد؟ چون من آزادم بیمه ندارم

اوه اوه چقد گرون فک میکرد یکی دوتومن باشه

نه عزیزم 900بدونه تعیین جنسیته وبا تعیین فکرکنم 1500باشه البته بدونه دارو ویزیت و ... سر جمع شاید 2وخورده ای بشه. الان ای وی اف 5تومنه 

2706