2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ناراحت نباش عزیزم چند روز دیگه هم بزن ان شالله مثبت میشه ، شما چه مشکلی داشتید که آی یو آی &nbs ...

یه لولم بستس 

۶۰۰ هزار آی یو آی 

داروها و سونویی که هربار رفتم ۵۰۰ 

2728
یه لولم بستس  ۶۰۰ هزار آی یو آی  داروها و سونویی که هربار رفتم ۵۰۰

اتفاقا منم یه لو لم التهاب داره که باید آیو ای شم نمیشد قبلش عمل کنی 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
یه لولم بستس  ۶۰۰ هزار آی یو آی  داروها و سونویی که هربار رفتم ۵۰۰

دقیقا منم این ماه عکس رنگی انداختم نوشته لوله چپم بسته ست ، منم تصمیم گرفتم آی یو آی کنم ولی هنوز نوبت دکترم نشده که برم ببینم چی میگه ، شما دکتر خصوصی رفتید یا مراکز ناباروری ؟ شما عفونت نداشتید و براتون آی یو آی انجام دادن ؟ آخه من پاپ اسمیر هم انجام دادم اونم هنوز نبردم دکتر ولی فکر میکنم که یکم التهاب و عفونت دارم میترسم دکتر بگه آی یو آی انجام نمیده منم خیلی عجله دارم دلم نمیخواد این همه زمان از دست بدم 

ببخشید سوالاتم زیاد شدش

اتفاقا منم یه لو لم التهاب داره که باید آیو ای شم نمیشد قبلش عمل کنی 

دکتر گفت عمل لازم نیس با یه لوله هم میشه باردار شد 

اتفاقا این ماهم فولیکول لوله ای که باز بود خوب بود ولی بی بی چکم منفی شد خداکنه چون زود استفاده کردم منفی نشون داده 😔

دقیقا منم این ماه عکس رنگی انداختم نوشته لوله چپم بسته ست ، منم تصمیم گرفتم آی یو آی کنم ولی هنوز نو ...

لوله چپ منم بستس روز دوم پریودت برو اگه مشکلی نداشتی برات دارو میده برا تحریک تخمک گذاری و آی یو آی

دکتر گفت عمل لازم نیس با یه لوله هم میشه باردار شد  اتفاقا این ماهم فولیکول لوله ای که باز بود ...

همه به منم میگن با یه لوله میشه باردار شد ولی من یکسال نیمه باردار نشدم البته من تازه عکس انداختم فهمیدم یه لوله م بسته ست

منم ماه دیگه باید آیو ای شم امید ندارم 

درمورد امضات باید بگه متاسفانه اسم این سایت نی نی سایته ولی پر شده از حرفای خیانت شوهر و حرفای مادر شوهر ، تو تاپیکهای مشکلات باروری فعالیت خیلی کمه و سوالاتی که آدم میپرسه افراد کمی میان جواب میگن 

همه به منم میگن با یه لوله میشه باردار شد ولی من یکسال نیمه باردار نشدم البته من تازه عکس انداختم فه ...

دقیقا هم شرایطیم البته من یه بار حامله شدم پارسال خرداد سقط شداونم بخاطر کم تحرکیه همسرم بود بعد از اون فهمیدیم واریکوسل داره عمل کرد الان خوب شده ولی باردار نمیشم 😢

دقیقا هم شرایطیم البته من یه بار حامله شدم پارسال خرداد سقط شداونم بخاطر کم تحرکیه همسرم بود بعد از ...

درکت میکنم عزیزم ان شالله که چند روز دیگه بی بی چکت مثبت میشه و دلت شاد میشه ، سقط کردن هم خیلی سخت و ناراحت کنندست ، من که اصلاً باردار نشدم آرزوی دیدن یه بی بی چک مثبت برام داره دست نیافتنی میشه ،،،، الان فکر کنم عفونت دارم با اینکه اصلاً سوزش و خارش و بو ندارم ولی مثل اینکه تو آزمایش پاپ اسمیرم زده عفونت و التهاب ترسم ده روز دیگه باید برم دکتر ، می ترسم بگه آی یو آی انجام نمیده و من این ماه رو هم از دست بدم ، خیلی دلم شکسته ست .

راستی نگفتید که تو مطب انجام دادید یا کلینیک ناباروری؟

2706