2726

در باره مسئله مطرح شده، باید گفت این بسته به نوع فرهنگ و پایبندی به مسائل شرعی و میزان علاقه و ارتباط زن و شوهر است.

اگر ارتباط بر اساس آموزه‌های دینی و انس و محبت باشد و شوهر توانایی مالی دارد، موظف است؛ علاوه بر نفقه و نیازهای متعارف، اجرت شیری را که همسرش به فرزند او می‌دهد، در کنار حقوق دیگر پرداخت نماید؛ البته از نظر اخلاقی اگر شوهر توان مالی ندارد، بهتر است از ناحیه زن، طلب اجرت نشود، 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه زن این مطلب رو از عربها قبول کنه یعنی خودش رو در حد یه دایه پایین اورده

مهرمادر خیلی بیشترازین حرفاس..

( کلا چرت گفتن.. خانوما دریک جمله: 

دهن شوهرتون رو با صمیمیت و رفاقت اسفالت کنید..)

تادیگه یاد آموزه های دینی نیوفتن

اینجورچیزا واسه۱۴۰۰ سال پیشه😆😆😆

اگه زن این مطلب رو از عربها قبول کنه یعنی خودش رو در حد یه دایه پایین اورده مهرمادر خیلی بیشترازین ...

عزیزم بعضیا صمیمیت حالیشون نیست وقتی میره برای زنای دیگه خرج میکنه زنه خودشم کلفتی و بچه داری باید هم بگیره .چرا زن مثل دسته گلشو میکنه تو خونه خودش میره دنبال کثافط کاری جانعه رو ببین زنای الان چیزی کم ندارن از نظر زیبایی و رفتاری ولی مردا روز به روز پست تر میشن

خیلی مسخره است  انگار بچه مال مرده. زن هم که شیرش میده باید پولشو بگیره و دیگه انگار حسابشون ص ...

احساس مادری برای خود زن کافیه .چرا پس بعضی مردا بچه رو میکاره خودش میره دنبال کثافط کاری و خوش گذرونی زنه هم پشتوانه مالی نداره که جدا بشه باید با خیانتاش بسازه این واقعا درسته که مادر بشه زجر و درد بکشه کار خونه بکنه مردش هم چشش اینور اونور😔

بخوره تو سرشون اخلاقشونو خوب کنن نمیخواد پول شیر بدن😐

اخلاق خیلی مهمه من که با یکی نامزد بودم اصلا اخلاق نداشت با همه چیش ساختم اما همیشه عذابم میداد اخر سر هم جدا شدیم نتونستم تحملش کنم 😢

2706