2733
2734

خراب

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط مدیکور..فقط عاشق اون هاله ای هستم که بعد چند ساعت میندازه و طرف حامله درمیاد 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728

شاید زیاد مونده که این شکلی شده..اگه یک خطه که دیگه احتمالا منفیه...شایدم زود استفاده کردی.چون بتا اول توی خون ترشح میشه بعد ادرار

یه حس غربتی دارم که از هر جمعی بیزارم ...کنار هر کسی باشم همین تنهایی رو دارم😢
2738
جدی اگه بعدچندساعت هاله بندازه درسته؟

والا اونقدر اومدند تاپیک زدن بعد ۹ ساعت رفتم دیدم هاله داره بعد ۴ ساعت رفتم دیدم هاله داره هاله همون ده دقیقه اول میافته ولی چون خشک میشه بعد چند ساعت دیده میشه...ماشاالله همه هم باردار بودن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
من امروز ۶ روز به موعدمه ..زدم منفی بود ..گفتم شاید بعدا هاله بندازه

نه خیییلی زوده من دوره هامم مرتب نبود 

ولی برا اینکه خودتو عذاب ندی میگم چون من یکسال درگیر بی بی چک بودم .. اگه مثبت باشه سر دودیقه خط دوم قشنگ مشخصه ذره بینم لازم نیست برا دیدنش 

ولی اگه نگهش داری تا یکساعت دوساعت شک نکن ابم ریخته باشی رنگ پس میده مثبت میشه 

بعد ده دیقه بندازززش دور

2706