2733
2734
عنوان

دوستان😞

91 بازدید | 14 پست

فردا نوبت دکتر دارم هفته دیگه سز میشم جواب ازمایشمو امروز گرفتم هموگلوبینم رو ۱۰ هست آهنم ۸ خیلی کمه؟؟؟خیلی نگرانم

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
هموگلوبینت میدونم کمه. من 11/5بود دکتر گفت کمخونی. فولیک و اهن داده هر شب بخورم

بیشتر نگرانیم اینه که ۴ماهه ازمایش ندادم احتمالا ازهمون ۴ماه میش کمخون شدم نگران بچه هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب مگه چک نمیشدی؟ البته من باردار نبودم 

نه دیگه یدونه اول سه ماهه اول یدونه اول سه ماهه دوم دادم الان ۴ ماهه ندادم الانم بخاطر علایم شدیدم دکتر فرستاد تیرویید و کمخونیم چک شه

2738

سلام عزیزم 

این کمخونی احتمالا خطرش متوجه خودته نه جنین 

نگران نکن خودتو 

با دکترت مشورت کردی؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
سلام عزیزم  این کمخونی احتمالا خطرش متوجه خودته نه جنین  نگران نکن خودتو  با دکترت ...

عزیزدلم سلام تازه جوابو گرفتم فردا صبح نوبت دارم پیشش بیشتر نگران اینم هفته دیگه سز میشم بااین حجم خونی که از دست میدم چی میشه

عزیزم نگران نباش من هموگلوبینم ۶ بود بعد زایمانم رسما مردم هموگلوبینم شد ۴ زایمانم طبیعی بود..چندتا ...

وای ۴🤤🤤🤤🤤

عزیزدلم سلام تازه جوابو گرفتم فردا صبح نوبت دارم پیشش بیشتر نگران اینم هفته دیگه سز میشم بااین حجم خ ...

قطعا دکترت یه فکری میکنه

محض احتیاط برگه زردآلو و شیره انگور تو خونه داشته باش 

نزار کم خونی افسرده ات کنه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
قطعا دکترت یه فکری میکنه محض احتیاط برگه زردآلو و شیره انگور تو خونه داشته باش  نزار کم خونی ...

چشم عزیزدلم دوست مهربونم ممنون از راهنماییت

چشم عزیزدلم دوست مهربونم ممنون از راهنماییت

قربونت😘😘

2706