2733
2739
عنوان

خداوکیلی حق با کیه ای خدا

201 بازدید | 16 پست

مادرم همش از منو شوهرم تقاضا داره من ذلیل شم هیچی هم نمیگم اینجا فقط خودمو از دستش خالی میکنم ولی خیلی عصبی میشم 

همش گیر به من مه شوهرت شعور نداره مارو بهشت زهرا ببره 

میگم مامان چرا به پسرا نمیگی میگه اونا کار دارن شوهرت بیشعوره

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا شوهرت پول جنع کنه  جرا خسیسه 

در صورتیکه من زنشم واقعت اینجور نییت دلی خرج مادر و خواهرم زیاد نمیکنه تازه تحفه ایی داشته باشم میگم اول  به مادرت ااااا  ولب خرج خونمون به بهترین وجه میکنه  مادرم میگه حقوق خودت نبود میمردی از گشنگی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
مادرای ایرانی ب شدت پسری ان نمیخواد مثلا پسراش ب زحمت بیوفتن😒

خب این حقه من شوهرمو راه بندازم  برتی بهشت زهرا  ولی احترام و کادوهای گران قیمتش برای پسراش و عروساش باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از ذیشب دارم خل میشم جواب نمیتونم بدم که بی احترامی نشه ولی خل شدم

میگه جرا برای  من افطار نون نمیاره  چرا این شبا یه حایی مارو نمیبره مثل امامزاده ایی چیزی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

حق باشماست..

مامانت خیلی پر توقعه..

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 
پس من حساس  نیستم

نه..

بخدا مامان من احترامی که به داماداش میزاره..ذره ای به من که دختر تو خونم و هزار خدمت را که البته وظیفمه...را بهش میکنم ...نمیزاره

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 
نه.. بخدا مامان من احترامی که به داماداش میزاره..ذره ای به من که دختر تو خونم و هزار خدمت را که الب ...

اینم احترام میذاره  ولی میگه باید این کارو بکنه  واقعا اینقدر کرده شده وظیفه اش

1
5
10
15
20
25
30
35
40