1600
1480
عنوان

دوستای مهربونم به لحظه لطفا🙏🏻

88 بازدید | 12 پست

دوستان سلام، راستش اینجا خیلی از کاربرا قلب مهربونی دارن، من فردا یه ارائه شغلی خیلی مهم دارم که تازه پله اول هست و اگه رد کنم دوتا دیگه میمونه، تو خونه اینقدر درگیری هست معمولا که کسی به فکر من نیست☹️... میشه شما واسم دعا کنین؟

دعا کردن شما خیلی واسم ارزشمنده، بعد از ۱سال دویدن و به نتیجه نرسیدن این تقریبا آخرین شانس منه...

زیادم هزینه کردم....

دوستون دارم یه دنیاااا🌷❤️❤️❤️❤️

نمیخوام به آخرش فکر کنم......

انشالله بهترین ها اتفاق بیوفنه

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
مچکرم دوست گلم❤️❤️❤️ انشالله

توام واس من دعا کن مرسی

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
1432

سلام دوست عزیزم ، ببخشید شما بینیتون رو پیش دکتر مجلسی عمل کردید ؟ من شما رو تو یکی از تاپیکای عمل بینی پیدا کردم ، اصفهانم، دیدم شما خیلی تعریف دکتر مجلسی رو کردید، میشه منو راهنمایی کنید ، خیلی استرس از عمل و دردش دارم ، چند وقت پیش عمل کردید ؟ لحظه بهوش اومدن چطور بود ؟ میشه با بینی نفس کشید؟ و اینکه چقدر بعد از مراجعه نوبت میدن واسه عمل؟ ببخشید سوالاتم زیاد شد

سلام دوست عزیزم ، ببخشید شما بینیتون رو پیش دکتر مجلسی عمل کردید ؟ من شما رو تو یکی از تاپیکای عمل ب ...

سلام

بله عزیزم،نوبت دهی شاید ۲-۳ ماه طول بکشه. شاید کمتر شاید بیشتر خبر ندارم.

من ۴ ماهه عمل کردم، هیییییییچ دردی احساس نکردم هیچی. تنها سختی همون ورم و کبودیه که با مراقبت از من ۱هفته کبودیام خوب شد. برخلاف خیلی از دکترا ایشون از تامپون استفاده نمیکنن. شب اول بعد از عمل بینیتون بازه و اگه بسته بشه بخاطر ترشحات هست که دوروز بعد میرین مطب و خودشون واستون شستشو میدن. گچ نمیگیرن و فقط یه آتل کوچیک میذارن رو بینیتون. کاملا طبیعی عمل میکنن و ماله منو تا نگم کسی متوجه نمیشه عمله.

اصن یادم نمیاد اذیت شده باشم. من ۵شنبه عمل کردم، یکشنبه هفته آینده اش سر کار بودم. دکتر مجلسی برخلاف خیلیا که روزی ۵-۶ تا عمل ام دارن، فقط روزی یه عمل انجام میدن. تو ریکاوری بالا سرم موندن تا بهوش اومدم. بعد فرستادنم بیرون. من فکر میکردم یه غوله، اما خیلی راحت تر از اونی بود که فکر میکردم. اینم بگم که دکتر خودشون چسبو عوض میکنن و شاید ۱ ماه طول بکشه چسب گذاشتن

نمیخوام به آخرش فکر کنم......