2737
2734

جالبه روي من اصلا تاثيري نداره

دكتر بهم داده 

يك ماهم مصرف كردم انگار نه انگار

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

فلوکستین خواب اور نیست عزیزم 

تلقینه 

ولی اشتها رو کم می کنه

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم میخورم دکتر به خاطر اینکه عصبی میشم و زیاد غذا میخورم داده بهم  ولی زیاد خواب اور نیست&nbs ...

تاثيري داشته ؟؟؟؟ منم زياد غذا ميخورم 

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2738

فلوکسیتین لاغر میکنه اصلا معروفه به لاغری 

منم یه دوره دکتر داده بود بهم تو مجردی اکی بود اونموقع اما از خیلی از ادما و دکتر زنانا شنیدم واسه متاهلا خوب نیست چون به شدت میل ج ن س ی زو پایین میاره و اذیتت میکنه دکتر زنانا نظرشون به اینه که یه قرص جایگزین کنی 

تلقينه چون به اين زودي اثر نميكنه . خواب آورم نيست اصلا اتفاقا خواب رو ميپرونه براي همين ميگن صبا بخ ...

اره دقيييقا اصلا خواب اور نيست

2706