2733
2734

دلم میخواد برم جایی نبینمشون رسما دیوانم کردن پسرم دوسال و ده ماهشه دخترم یازده ماه.از صبح که میشه تا شب رو اعصابمن.پسرم که اصلااا به حرفم گوش نمی‌دهند دخترمم مث کنه از صبح تا شب حتی شب تا صبح بهم چسبیده.دلم میخواد بمیرم راااحت برم تو قبر بخوابم😭😭😭

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کسی نیست نگهشون داره بری یه روز استراحت کنی 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

اصلا نمیزارن پنج دقیقه ی نفس راحت بکشم بخدا ی غذا خوب نخوردم 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

دخترا منم همینجورن 😭😭  یکیش 7 ساله دومی 3 ساله

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘

😐داری افسرده میشی گاهی پسرتو بذار مهد دخترتم پیش مامانی کسی بذار یکم ب خودت برس خرید باشگاه دورهمی چیزی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706