2733
2734
عنوان

خونه همیشه نامرتب😊

305 بازدید | 15 پست

خانومااااا

من خونمو هرچی مرتب میکنم میخوره بهم 

چیکارکنممممم چیکارررر

زمان زایمانم نزدیکه دیگه خسته شدم

دو نفر آدمیما اما خونه هرروز جارو میخواد

این چه وضعشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب راه داره اول اینکه یه روفرشی پهن کن هروقتم میخوای چیزی بخوری یه زیر سفره ای رو اون روفرشیه پهن کن بعد بتکونش تو حیاطی جایی

راه دوم هرچیو برمیداری حتما سرجاش بذار ب شوهرتم گوش زد کن تا بذاره همه چیو سر جاش

برا آشپزخونتم اگه مشکل داری بگم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

شبا قبل خواب یه دور تو خونه بگرد هرچی وسطه بزار سرجاش .هرلحظه ظرف دراومد بشورم( البته خودم متنفرم از ظرف شستن با اه و ناله میشورم) هرروز صبم از تخت اومدی بیرون پتو شو مرتب کن یه دستی به اتاق بکش تا چایی اتم به جوشه و دم بیاد یه دستمال بکش این ور و اونور ‌‌.  

مام اینجوری ایم شوهرم اصلا رعایت نمیکنه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

میگم رهام جون زیر سفره رو پهن کن غذا بخوریم زورش نمیرسه خودم کمک میکنم بهش پهن میکنم بعدش سفره بعد غذا دست و پاهاشو لباساشو تمیز میکنم ظرفهارو دونه دونه برمیداره میاره اشپزخونه میده بهم 18ماهشه ولی گفتم باید کمک کنی بستنی یا هر خوراکی بخاد بخوره ززرانداز پهن میکنم براش ی سبد گذاشتم مقداری اسب بازی ریختم توش میگم بعد بازی جمع کن خودش جمع میکنه.ظرفارو بعد ناهار و شام سریع میشورم هفته ای ی بار جارو برقی میکشن هر روز گردگیری بیشتر جارو دستی میکشم بهش گفتم هر وقت لباساشو درمیارم خودش میبره میراره جلوی لباسشویی.میگم مثلا برس دو بزار تو کشو درشم ببند این کارو میکنه و اینکه بعدش خییییلی تشکر میکنم.دیروز دیدم زورش نمیرسه از ی گوشه زیر انداز گرفته داره میتکونه.

خب راه داره اول اینکه یه روفرشی پهن کن هروقتم میخوای چیزی بخوری یه زیر سفره ای رو اون روفرشیه پهن کن ...

اره یکمم تخصیر خودمه مثلا موقع غذا پختن ادویه اینا که برمیدازم نمیزارم سرجاش بعد جمع میشه این ور اونور نامرتب دیده میشه

شاید شوهرت رعایت نمیکنه همش میریزه چون بابای خودم اونجوره .ولی شوهرم نه .من یه بار جارو بکشم تا رو سه روز دس به هیچی نمیزنم ولی تمیزه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم
2706