2726
عنوان

راهنمایی کنید گوشی همسر

223 بازدید | 17 پست

سلام یه هفته است همسرم عصو گروه های تلگرامی میشه ی سری دیدم که دختر اومده پیویش و با هم چت داشتن حتی به هم زنگ هم زدن و همسرم رفت تو کوچه صحبت کرد و حتی گریه . اما من به دختره گفتم که میدونم و پیام نده و ... دیگه خبری از اون نشد . اما همسرم هنوز عصو گروه ها میشه بیشتر هم با دخترا چت میکنه . یا لینک گروه خودمون رو میده به دخترا بهش میگم چرا میدی به دخترا میگه پسرا میان گروه میان پیوی تو  . ولی من کلا با اینکه با دختر چت میکنه مشکل دارم چکار کنممممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه استدلتل قشنگی داره شوهرت

پسرا میان پی وی تو 

بعد دخترا برن پی وی اون خیلی ببخشئد لاس خوشکه بزنه عیبی نداره

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 
چه لزومی به داشتن گروهه؟؟ برای شما و همسرتون ؟

همسرم همش عصو گروه میشو منم بهش گفتم عصو گروه نشو اصلا برتام تل هر دومون رو پاک کن ولی عصو نشو گفت بزار بیارمت گروه ببینی خبری نیس اما گروهی که خودمون داریم کسی نمیچته 

عزیزم شوهرت واقعا احتیاج به یه خونه تکونی داره 

مرد انقدر پرو و بی حیا ندیده بودم 

واقعا ما ایرانیا گند میزنیم به همه چی جنبه استفاده از هیچ چیزو نداریم 

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 

عزیزم حق داری ناراحت باشی متاسفانه شوهرت میخاره وگرنه دلیلی نداره با دختر غریبه چت کنه و شمارشو بده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706