2726
عنوان

خواهرشوهر یا جاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 77 پست

بنظر من جاری بهتره اگه از اول باهم خوب شروع کرده باشین خیلی بهتره چون خواهر شوهرا خیلی حسودترن و با مادرشوهر نقشه میکشن

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

هم جاری هم خواهر شوهر خوبش هم هست

دیگه شانس هست 

مثلا من دیدم یه خواهرشوهر و عروس که کلا دوست بودن یه خونه دو طبقه بچه هاشون باهم بزرگ شدن همه جا با هم میرفتن و اصلا نمیشد بفهمی اینا واقعا خواهر نیستن

دوتا جاری هم دیدم که همینطور با هم خوب بودن همش با هم سفر میرفتن و در مشکلات کمک هم بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدترین خواهرشوهرم از بهترین جاری بهتره

حالا نریزید سرم(من جاری ندارم خواهرشوهرمم بی اذیت نبوده برام

ولی بنظرم خواهرشوهر هرچقدم بدباشه بالاخره داداششو دوست داره ولی جاری یه غریبه اس کهه میخواد رقابت کنه هم باخودت هم شوهرش با شوهرت)

البته همه شامل این قانون نمیشن

دعوام نکنید جاری های مهربان

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2728

بنظر من خواهر شوهر ی تار موی گندیده اش به جاری میرزه

من خودم دل خوشی از خواهر شوهر ندارم

ولی میدونم به جاش دلسوز زندگی برادرشونن

حاضر نیستن زندگیش خراب بشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بنظر من جاری بهتره اگه از اول باهم خوب شروع کرده باشین خیلی بهتره چون خواهر شوهرا خیلی حسودترن و با ...

برا مامان شدنت سه تا صلوات فرستادم.انشالله به زودی مامان بشی

خدایا یهویی شکررررررررررررررررت
بدترین خواهرشوهرم از بهترین جاری بهتره حالا نریزید سرم(من جاری ندارم خواهرشوهرمم بی اذیت نبود ...

نه لزوما من یه خواهرشوهر دیدم که داداشش رو به نوعی وادار کرد جدا بشه و با کسی که او میگه ازدواج کنه!!

2706