2726
عنوان

یکی بیاد به من همفکری بده لطفا

185 بازدید | 30 پست

میخوام خانواده شوهرم رو افطار دعوت کنم شوهرم میگه افطاری فقط بدیم من میگم اخه زشت نیست شام ندیم البته اینم بکما شام نمیخورن سر افطار ما هم اونجا میریم اون دفعه حلیم و نون و پنیر گذاشته بود فقط همین رفتیم بیرون با شوهرم ساندویچ خوردیم گرسنم بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب اگر نمیخورن که چرا هزینه اضافه کنی

خودشونم که همین مدلی افطار دادن

میتونی آش درست کنی با کوکو یا کتلت نون پنیر و بقیه چیزا رو هم بزاری 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
رسم ما فرق داره سر سفره هم نون و پنیر و ....میزاریم هم‌برنج و خورشت ...افطاری و شام به قول شما باهمه ...

نمیخورن میگن نون و پنیر دوست دارن میلشون به خورشت و اینا نمیره اصلا 

ارشماهم همینکارو بکن اگه زشت به که خودشونم شام میاوردن مثل خودشون باش کمت گرفتن کمشون بگیر اگه شام درست  کنی پیش خوذشون میگن ماهرکارباهاش بکنیم این خوبی میکنه پس بی خیال
این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
خب اگر نمیخورن که چرا هزینه اضافه کنی خودشونم که همین مدلی افطار دادن میتونی آش درست کنی با کوکو ی ...

اصلا میخواست خودش مهمونی بگیره فقط نون و پنیر و حلیم و الویه بده شام دیگه نذاره 

ارشماهم همینکارو بکن اگه زشت به که خودشونم شام میاوردن مثل خودشون باش کمت گرفتن کمشون بگیر اگه شام د ...

شوهرمم دقیقا همینو میگه ولش کن یا شام بده یا افطاری مفصل میگه دیگه حلیم نمیخرم مگر ما میریم چی میذاره برامون

2706