2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مال من خوابش خیلی کمه مخصوصا روزا.سرلاک اینام نمیدم از امروز که رفت ۷ماه فرنی میدم بهش

آهان باز دختر من هر یک ساعت باری میکنه باید باز بخوابه فک میکنم زیاد میخوابه ، چهار دست و پاهم میره نی نی تون ؟

غلت میزنه کم کم سینه خیز میره  من سویق گرفتم از عطاری خیلی خوبه سرلاک اصلا نمیدم موز و بادوم م ...

سویق باز میگن خیلی مهمه از کجا میگیرین و اصلا از نطر بهداشتی اوکی نیس از بیرون از هر جایی تهیه کرد ادم میمونه چی خوبه چی خوب نیس

آهان باز دختر من هر یک ساعت باری میکنه باید باز بخوابه فک میکنم زیاد میخوابه ، چهار دست و پاهم میره ...

وتی نه هنوز نه چهاردستو پا نه میشینه فک میکنم دیر شده وقتی دراز میکشه میچرخه اینور اونور.هی به سرش فشار میاره که بلند شه نمیتونه.منم میترسم بذارم بشینه

وتی نه هنوز نه چهاردستو پا نه میشینه فک میکنم دیر شده وقتی دراز میکشه میچرخه اینور اونور.هی به سرش ف ...

مثل دختر من 😊 نشستن من میشونمش باهاش تمرین زیاد کزدم الان خودش رو در حد دو سه دقیقه ایی میتونه تنها کنترل کنه ولی چهار دست و پا و به جلو رفتن رو نه هنوز نمیتونه 

مثل دختر من 😊 نشستن من میشونمش باهاش تمرین زیاد کزدم الان خودش رو در حد دو سه دقیقه ایی میتونه تنها ...

جدی میگی یعنی به کمرش اینا فشار نمیاد اگه بخوای ازالان بذاری برا مهرهاش من فقط ازاون میترسم.مال شما چند کیلوه؟

غلت میزنه کم کم سینه خیز میره  من سویق گرفتم از عطاری خیلی خوبه سرلاک اصلا نمیدم موز و بادوم م ...

مال من فقط غ

لط میزنه گاهیم یه دستش گیر میکنه زیر خودش ریه میکنه و فقط باسنشو یکم میده بالا ولی اصلا سینه خیز نمیره و بدون کمک چند ثانیه میشینه ۶ ماهش تموم شد خیلی نگرانم.بچه شما میشینه؟

مال من فقط غ لط میزنه گاهیم یه دستش گیر میکنه زیر خودش ریه میکنه و فقط باسنشو یکم میده بالا ولی اصل ...

اخه ازالان کوچیک نیس میذارید بشینه؟براکمرش فشار نمیاد؟ من خیلی میترسم

جدی میگی یعنی به کمرش اینا فشار نمیاد اگه بخوای ازالان بذاری برا مهرهاش من فقط ازاون میترسم.مال شما ...

وقتی بدنیا اومد ۳و نیم بود الان ۷ کیلو ، وقتی باهاش بازی میکنم همش میشونمش رو پاهام کلی باهاش بازی میکنم گاهی ولش میکنم خودشک میگیره گاهی هم تنها میشونمش در حد خیلی کم ولی میتونه کمی تنها اینکار رو بکنه 

2706