2726
عنوان

تاثير قران روي جنين

| مشاهده متن کامل بحث + 13359 بازدید | 44 پست

من سر پسر اولم خیلی می خوندم الان سیزده سالشه روزه هاشو کامل میگیره و علاقه به قرآن داره ،قران حون مدرسه سر صفه ،تو مسابقات قرآنی هم مقام اورده،پسر دومم 11سالشه بارداری قران نخوندم علاقه اش به قران  کمتره 

حالا نمیدونم تاثیر اون قرانه هست یا چیز دیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم قران خوندم تو دوران بارداری دخترم خیلی اروم بود و اصلا اذیتمون نکرد البته الان از اذان بدش میاد ...

دقیقا پسر منم چون وسط کارتون اذان پخش میشه اذانو دوست نداره

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.
2728

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
شما از زمانیکه نطفه تو رحمت ن شکل میگیره هر کاری که انجام بدین رو تربیت و شخصیت و روحیات بچه تاثیر م ...

يعني هرچي حرص خوردم و دادوبيداد كردم و عصباني شدم روي اعصابش تاثير ميزاره؟؟

اللهم عجل لولیک الفرج ...

عزیزم منو همسرم کلا استرسی و زود جوش هستیم 

ولی من دوران بارداری قران ذکر دعا خیلی میخوندم

هر روز قران رو حتما میخوندم

موقع اذان صدای تی وی رو تا اخر بالا میبردم بچم بشنوه

الان پسرم ۸ ماهشه

به گفته دیگران پسرم خیییییلی آروم و با شخصیته😍

و همینطور خیلی خوش خنده و خوش رو

تو کل فامیل به اروم بودن معروفه

حالا واقعا نمیدونم تاثیر قران بوده یا ن! 

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

عزیزم من تمام نه ماه بارداری و هر روز سوره یوسف و مریم و محمد و می خوندم و واقعا تاثیرش  تو آرامش بچه ام دیدم.. اینقدر آروم بود ک همه تعجب کرده بودن ..ی سیب یا خرما بزار جلوت و این سوره ها رو بخون بعدش سیبو نوش جان کن

عزيزم اينكه ميگى تجربه اى داريد يا به چشم ديدي سوال درستى نيست چون اينجور چيزا قابل فهميدنم نيس بعضى مواقع ! چون اينا اثار معنويشون بيشتره و حتى ممكنه ده سال بعد بيست سال بعد سى سال بعد نتيجه اش نشون بده كه شايد اصلا مامان طرف يادش نياد تو بارداريش قران ميخونده و هر چيزى هم ممكنه هزارتا علت داشته باشه 

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

من سرپسرم یه بار ختم قرآن کردم سوره یاسین و چند باری خوندم و سوره های دیگه رو مثل واقعه چهل روز‌خوندم سوره نور و چهل روز خوندم پسرم تا یکسالگیش فوق العاده اروم بود یعنی صدا از دیوار در میومد ازین بچه در نمیومد 

ولی به نظرم دوران بعد بارداری و‌شیردهی هم خیلی مهمه پسر من شیر حرص زیاد خورد خیلی عصبی شد بعدشمدانقدر گقتن بچه به ارومی این ندیدیم که ازین رو به اون رو شد

ولی ذاتش خوب و مهربونه عاشق مسجده همه بچه ها واسه پارک کریه میکنن این واسه مسجد 

الانم سر دخترم چهل روز یاسین به انار خوندم خوردم چهل روز سوره محمد و نور خوندم چهل روز سوره یوسف و به سیب قرمز خوندم خوردم الانم دارم روزی یه جز قران میخونم ان شاءالله که صالح و سالم و آروم باشه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2706