2726
عنوان

تاثير قران روي جنين

13350 بازدید | 44 پست

سلام.ازتاثير قران ويا نماز روي جنين وبعداز بدنيا اومدنش تجربه اي داريد،؟؟؟من شنيدم روي بچه ها تاثير خوبي ميذاره شما به چشم ديديد؟؟

اللهم عجل لولیک الفرج ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا من خودم كه مذهبي نيستم 

ولي عروسمون وقتي كه باردار بود استراحت مطلق بود ،تمااااام مدت داشت قران ميخوند 

البته خدا رو شكر زندگي اروم و بي استرسي هم داره 

بچش خيلييي اروم و خوبه 

حالا نميدونم تاثيره چيه 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

آره واقعا خوبه من سر پسرم زیاد میخوندم موقع اذان دست میزاشتم شکمم تکرار میکردم. به صدای اذان واکنش نشون میده کنار منو باباش میشینه ادای سجده رفتنو درمیاره و اینکه تعریف نباشه خیلی چهره ش زیباست

بله....

من متاسفانه خیلی اهل نماز و قران نبودم

ولی تمام۹ماه بارداریمو نمازمو خوندم.و هرروز سوره یس و ایه الکرسی میخوندم و یک ختم قرآن کردم.

پسرم که بدنیا اومد تا صبح گریه میکرد...به نظرم اومد و مثل همیشه که واسش ایه الکرسی میذاشتم رو شکمم...صداشو واسش گذاشتم...کلا اروم که شد هیچ...حتی چقدرم میخندید....

و از اون به بعد فقط با همین صدا اروم میشد...واسش آشنا بود

من زیاد خوندم . شکر خدا بچه سالمی دارم . لطف خدا بوده بهم ولی با اینکه ۷ ماهش صدای اذان میاد محو تلوزیون میشه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

هیچ کس نمی‌تونه قطعی در مورد این چیزها حرف بزنه چون قابل آزمایش نیست. آرامش بچه‌ها به هزار و یک چیز بستگی داره و اینکه در نهایت آرامش یا ناآرومی بچه نتیجه‌ی چی بود معلوم نمی‌شه. فقط هم قرآن نیست خیلی نظریه‌های دیگه مثل موسیقی و .... هم هست! اینا هیچ کدوم قابل آزمایش نیست. هر چیزی که مادر آرام کنه (به اندازه که فرد بی طاقت نشه) احتمالا تاثیر مثبتی داره.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

من هم شنيدم سوره ها وخواصشون رو فقط ميخواستم ببينم كسي تجربه داره؟يا مثلا ديده

چي بگم من ديدم كساني رو كه خيلي بچه هاي آرومي دارن ولي نماز يوميه شون روهم نخوندن ولي درآينده و لقمه درآوردن به مشكل خوردن

اللهم عجل لولیک الفرج ...

من زياد ميخوندم تو بارداريم 

در كل خيلي خوبه به خودت آرامش ميده جنينتو حفظ ميكنه و باعث ميشه زايمان راحتي داشته باشي 

الانم وقتي شبا واسه دخترم سوره هايي ميخونم خيلي مشتاقانه گوش ميده خوشحال ميشه احساس ميكنم براش آشنا مياد و بخاطر مياره😍😍😍

خيلي جالبه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

منم قران خوندم تو دوران بارداری دخترم خیلی اروم بود و اصلا اذیتمون نکرد

البته الان از اذان بدش میاد  مثلا وسط کارتونا شبکه پویا اذان پخش میشه میگه دوس ندالم😁

بعضی وقتا به شوهرم میگم اونهمه قران خوندیم چی شد؟😅

2706