2410
2553
عنوان

بچه ها خواب دیدم تعبیرش اینکه میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2215 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صبح از خواب بیدار شدم 6 بعد خوابیدم دیدم

خواب صب واقعی نیس 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2720

علی الحساب تسبیح بردار استغفرالله بگو😁

ببین خوابتو دیدی وتعبیرشم کردی دیگه چی بگیم بهت

من خودم یبار خواب دیدم همه دندونام ریخت فقط دوتا جلوش موند تعبیرش بده احتمالا اما چیزی نشده

حتی توخوابم تعبیرشو میدونسم و میگفتم باز شکر خداخوبه شوهرم ودخترم میمونن برام😅

ترسیده بودم اما یجورایی واقعیت بود

اطرافیانم زنده هستن اما من از دستشون دادم

خوب دلداری میدین

خیلی کارت اشتباهه  ک میای میگی خواب بد دیدی  خودتم  بدتعبیرش میکنی  ی عده م خب مزه پرونی میکنن تقصیرخودته

برو صدقه بده  خواب و برای کسی هیچ وقت تعبیرنکن شاید یکی  واسه خوشمزگی ی تعبیر بد برات  زداونوقت  خوب نیست

خواب و برای اب تعریف کن  برای امام زمان قران  صدقه بده و بگو ان شاالله ک خیره 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
من الان دست چپم وایساده درد از ترس میخکوب شدم

استرس گرفتي . بخاطر اونه كه دستت درد گرفته . تعبير خوابت اينه كه تو يه سري فكرا اسير شدي  و بخاطرش ناراحتي و داداشتم ميخواد كمكت كنه و يا اينكه اگه بهش مشكلتو بگي برات راهكار داره  . اصلا ربطي به مرگ و اينا نداره . ( خوابت خيره - نگران نباش و صدقه هم بده ) 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
خوب دلداری میدین

همیشه خواب بدو برا کسی تعریف نکن

اول شیر آب باز کن.برای آب روان تعریف کن باطل میشه یا تعبیرش خوب میشه.منم چند سال پیش خواب دیدمو زندم

برا هرکی خوابتو تعریف نکن ب تعبیر خودشون تعبیر خوب و بد انجام میدن

2714
بعد ساعت 7 دیدم یعنی تعبیر نداره

ن عزیزم خواب ساعت داره حتی روز و ماه و اینا  

نگران نباش همون صدقه ک گفتم خیره ان اشااالله

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
صبح از خواب بیدار شدم 6 بعد خوابیدم دیدم

عزیزم صدقه بده اونموقع خوابت تعبیر نداره،خواب که مینی هرچی چه خوب چه بد اول صدقه بده،بعد یگو یا محمد خواب دیدم یا علی تعبیر کن یا علی خواب دیدم یا محمد تعبیر کن،بعدم بگو ان شاءالله خیره،شیرآبو باز کن برای آب خوابتو تعریف کن،آب روان میشوره میبره،هیچ چیز نیست...

خدابیامرزت آدم خوبی بودی😚

نه شوخی کردم.احتمالا یه مشکلی داری ک برادرت کمکت میکنه

وزن فعلی۹۹😭هدف اول ۸۰هدف دوم ۷۵ هدف سوم ۵۵دعا کنید بتونم اخه خیلی شکموام😂ما   هی میگیم نره شوهر میگه بدوش.باوا سخته رژیم😭ارادم ضعیفه اما باید بتونم 😎😍میتونم خدایا کمکم کن خسته شدم.روغنم گرون شد برنج ک ازقبل گرون شده بود قندو بقیم گرون اگه به این روال پیش بریم دیگه احتیاج نیس رژیم بگیریم از گرسنگی خودمون لاغر میشیم  والا.ترامپ ک تحریمارو بدتر میکنه فک نمیکنه من باس بااین همه اشتها چکار کنم خدا خیرش نده.    ودر اخر خدایا شکرت بخاطر همه چیزای ک بهم دادی و ازم گرفتی و چیزایی ک قراره بعدا بهم بدی بووس خدایا خیلی عاشقتم .خدایا ظهور اقامونو برسون 😘همه مریضارو شفا بده.مارا از اسارت رها کن همه ما اسیریم.😘😘.مواظب خانوادم باش .مواظب پدرو مادرم باش.مواظب برادرام و خواهرام باش تا از گرفتاریاشون رها بشن خدایا اگه تو بخوای میشه فقط تو بخا الهی فداتشم.خدایا مواظب بچهام و شوهر مهربونم باش.