2733
2734
عنوان

عفونت معده و راهنمایی و درد و دل😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 62 پست
دوستان من ازمایش دادم میکروب معده نداشتم مگه اینو خودت نگفتی؟؟؟؟!؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...

باشه عزیزم چرا ناراحت میشی هر کسی توان و تحملش کمتره منم کم شده حالا چه وسواس چه غیر وسواس من دیگه صبرم کم شده خوب باشه اسیدمعده باعث میشه حالت تهوع دایمی بشه ولی خوب مال همه متفاوته مال من و شما اسید اینجوری کرده که باعث حالت تهوع شده ولی اخه انگشت شمارن اسید اینقدر اذیت کنه که حالت تهوع دایمی بیاره منم حساس شدم نمیگم نشدم ولی خوب چیکار کنم از ابان تا حالا اینجوریم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
باشه عزیزم چرا ناراحت میشی هر کسی توان و تحملش کمتره منم کم شده حالا چه وسواس چه غیر وسواس من دیگه ص ...

من ناراحت نشدم بمن چه اخه   اینکه خودت گفتی ازمایش دادم بعدش میگی دکترننوشته شاید میکروب دارم میگم با دقت همه چیو بخون خودت گفتی دکتر نوشته وندارم 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ناراحت نشدم بمن چه اخه   اینکه خودت گفتی ازمایش دادم بعدش میگی دکترننوشته شاید میکروب دارم ...

اره ازمایش دادم ولی فقط lga بود که دادم انگار برای میکروب معده lgg, lga lgm باید بدیم من چه میدونم دکترامونچیکار میکنند اخه دکتر شما به شما هم گفته که اسیدتون زیاده و اون باعث تهوع میشه من همینم دکترم نگفت یا من چون گشادی بزرگ دریچه هم دارم اونم نگفت من خودم متن انگلسی را زدم و معنی کردم برای همین پرس و جو میکنم من فقط دکترم میگن هم از معده و هم ار اعصاب دارو دادند ولی خوب نشده هنوز کی خوب میشه موندم برای همین منم خودمو گرم میکنم با نی نی سایت حالا سوالات تکراری بپرسم یا اطلاعات بخوام اینو هرکی دوست داره جواب میده هرکی دوست نداره جواب نمیده درسته گفتم ازمایش دادم ولی اگر متنم هم شما درست بخونید گفتم سرما که خوردم یه مدت چرک خشکن خوردم حالت تهوع کمتر شد ولی بعدش برگشت بیشتر شد 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
اره ازمایش دادم ولی فقط lga بود که دادم انگار برای میکروب معده lgg, lga lgm باید بدیم من چه میدونم د ...

میدونم چی میگی اما با سوالات تکرای و جوابای تکراری ب نتیجه ای نمیرسی ...من خودم بارها توهمین تاپیک گفتم اسیدمعده ممکنه باعث تهوع بشه و خودمو مثال زدم ک سالها قرص ضدتهوع میخورم  باز  گفتی اخه مگه میشه اسید باعث تهوع بشه...مشخصه ک اروم نیستی....دکترب من نگفت من خودم از علایمو داروهایی ک مصرف کردم متوجه شدم دلیل تهوعم برای چیبوده....و اینکه اولین بارم وقتی داشتم قرص ضد تهوع میخریدم طبق عادت همیشگیم داروخونه بهم گفت ممکنه تهوعت بخاطر معدت باشه .....سرما خوردگیه ربطی نداره مگه اینکه چرک خشکن قوی باشه و معده ای ک اسیب دیده رو بیشترتحریک کرده باشه ...قرص اعصابم دکتر داده ک اروم باشی و اسیدت کمترترشح بشه ک  برنگردنه تو گلوتو اونجاهارم داغون کنه ...واسه درمان معده اسید و زخم معده و عثنی عشرو اینا احتیاج ب زمان هستش ...مگه اینکه غده و تومورو سرطان باشه ک بحثش چیز دیگس...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2728
میدونم چی میگی اما با سوالات تکرای و جوابای تکراری ب نتیجه ای نمیرسی ...من خودم بارها توهمین تاپیک گ ...

ممنون عزیزم از راهنمایی هات نمیدونم والا چی بگم اره ارامش ندارم برای همین سوالات تکراری میپرسم ولی فکرم درگیره و تحملم کمه چون تازه از یه تصادفی که شش ماه تو جا بودم راحت شده بودم که بعدش معدم دچار شد به مشکل ممنونم ببخشید اینقدر سوال پرسیدم ممنون

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
میدونم چی میگی اما با سوالات تکرای و جوابای تکراری ب نتیجه ای نمیرسی ...من خودم بارها توهمین تاپیک گ ...

عزیزم ببخشید بازم مزاحمت شدم من برای تهوع قرص دومپریدون میخورم ولی انگار کفاف نمیده شما برای تهوع متوکلوپرامید یا دمیترون یا چی میخوردید ممنون میشم جواب بدید

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم ببخشید بازم مزاحمت شدم من برای تهوع قرص دومپریدون میخورم ولی انگار کفاف نمیده شما برای تهوع مت ...

متوکلوپرامید .اما تا وقتی اسیدم خوب نشد اونم تاثیرخاصی نداشت .اسیدمو با پنتو پرازول و امپرازول تو طولانی مدت خب کردم اونم خوب شد .

2738
متوکلوپرامید .اما تا وقتی اسیدم خوب نشد اونم تاثیرخاصی نداشت .اسیدمو با پنتو پرازول و امپرازول تو طو ...

سلام عزیزم خوبی شرمنده مزاحمت شدم دیروز رفتم دکتر و برام قطره متوکلوپرامید نوشت و گفت همون امپرازول را ادامه بدم به خدا فقط شما هستید که مثل من بودید و منو درک میکنید گفت ده روز دیگه برم پیشش راستی قرص باکلوفن هم نوشت شما تا یکسال حالت تهوع داشتی چطوری باهاش کنار اومدی میشه به منم بگی اخه خیلی داغونم میترسم مشکل خاصی داشته باشم متوجه نشده باشن 😢تورخدا درخواست دوستیمو قبول کن و منو از ابن سردرگمی دربیا 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
سلام عزیزم خوبی شرمنده مزاحمت شدم دیروز رفتم دکتر و برام قطره متوکلوپرامید نوشت و گفت همون امپرازول ...

من گفتم سالها تهوع داشتم نه یک سال اما باصبرو حوصله درست کردم.هرچیزی ک نیاز بود از تجربه خودم بهت گفتم...سردرگمی شما برای معدت نیست...چون سوالات تکراری و جواباام تکراریه...مشکل اصلیتو باید با مشاورو روان درمانی درست کنی ایشالله که بهتر میشی

من گفتم سالها تهوع داشتم نه یک سال اما باصبرو حوصله درست کردم.هرچیزی ک نیاز بود از تجربه خودم بهت گف ...

باشه همین اندازه هم راهنمایی کردی ممنون ولی خوبه ادم با طرفی که مشکل داره ملایم تر برخورد کنه و شما که خودتون تجربه داشتید میدونید چقدر اوضاع بدی هست

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
باشه همین اندازه هم راهنمایی کردی ممنون ولی خوبه ادم با طرفی که مشکل داره ملایم تر برخورد کنه و شما ...

!!! کسی بد حرف نزد شما خودت بد برداشت میکنی ....شما اصصصلا کامنتارو نمیخونی ...مشکل فقط معدت نیست ... 

!!! کسی بد حرف نزد شما خودت بد برداشت میکنی ....شما اصصصلا کامنتارو نمیخونی ...مشکل فقط معدت نیست .. ...

حد خودتو بدون دیگه راهنمایی کردی خرابش نکن شما هم فقط میخوای طرفی را گیر بیاری پاچش را بگیری فکر کنم علاوه بر معدت مغزتم مشکل داره یه ام آی آر بده 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
حد خودتو بدون دیگه راهنمایی کردی خرابش نکن شما هم فقط میخوای طرفی را گیر بیاری پاچش را بگیری فکر کنم ...

حالت خوووبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصصلا مممیفهمی چی میگی؟؟؟ من چیزی گفتم ؟؟؟؟؟؟؟ من ک فقط همییشه بهت راهنمایی دادم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مشکل فقط معدت نیست یعنی استرسو اضطرابتو باید درست کنی ... مشاورو روان درمان ب خاطر ازبین رفتن اوناس ....خودت واسه خودت چی برداشت میکنی؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعدم من ک گفتم معدمو خوب کردم مشکلی نداره اما شما انگار مغزت وااقعا حالش خرابه ..پاچه بگیرم؟؟ هاهاهاها باشه من میرم ب قول شما ام آی آر بدم اما شماام حتما ی پوزه بند تهیه کن برای خودت 

حالت خوووبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصصلا مممیفهمی چی میگی؟؟؟ من چیزی گفتم ؟؟؟؟؟؟؟ من ک فقط همییشه بهت راهنمایی داد ...

جواب ابلهان خاموشییییییییییییی 

ای وای باید برم شلوارمو عوض کنم جرشششششششش دادیییییییییی 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706