2410
2553
عنوان

عفونت معده و راهنمایی و درد و دل😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1169 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حالت تهوع دارم اخه معدم نيس طرف راست شكمم درد ميكنه 

من سیتی اسکن و سونو کردم مشکلی نداشت جاهای دیگرم من این حالت تهوع خیلی رو مخمه من همه ی اینارو بیمارستان انجام دادم چون تو مطب گرون میشد و پولشو خانواده نداشتن 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2456
عزیزم یعنی اسید معده و گشادی دریچه باعث میشه این همه حالت تهوع شدید دایمی داشته باشم اخه بعضیا حالت ...

ببین اضطراب از تاپیک زدنای زیادت معلومه ...نباید اینجوری کنی ..خودت داری میگی بعضیا !!...بعضیام داشتن...اسیبد معده برمیگرده باعث سوزش و تهوع و اینچیزا میشه ...من همییییشه قرص ضدتهوع همراهم بووود .همممیشه...تو کیف پولم کیف دستیم تو خونمون...اما از وقتی ک اسید معدمو کم کردم دیگه قرص ضدتهوع نخوردم 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2714
من چندساااال یکسره تهوع داشتم تا فهمیدم ب خاطر اسید معدس...چندساال.ار این اتاق ب اون اتاق میرفتم تهو ...

عزیزم یعنی شما هم مثل من تهوع دایمی داشتی من خیلی این رو مخمه یعنی اسیدمعده اینجوری میکنه اخه پس کی خوب میشه خستم کرده خیلی 😢

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
ببین اضطراب از تاپیک زدنای زیادت معلومه ...نباید اینجوری کنی ..خودت داری میگی بعضیا !!...بعضیام داشت ...

عزیزم اره میدونم اضطراب دارم دارم قرص میخورم برای اعصابم ولی چیکار کنم من قرص ضد تهوع میخورم نمیزاره استفراغ کنم وگرنه حالت تهوع را دارم خیلی اذیتم میکنه شما دوره درمانت چه مدت بود عزیزم ببخشید توروخدا واقعا خسته شدم نه اینکه خانواده از همون اول منو دکتر نبردند باعث شد مشکلم زیاد تر بشه و داغون تر بشم خیلی بد شدم من تحمل بیماریمم کمه😢خیلی کمه من نمیدونم دکتر معده هم میرم اصلا درست باهام حرف نمیزنه تند تند ویزیت میکنه و... 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم یعنی شما هم مثل من تهوع دایمی داشتی من خیلی این رو مخمه یعنی اسیدمعده اینجوری میکنه اخه پس کی ...

میگم ک من چندسااال داشتم فک نمیکنم برای شما چندسال شده باشه ....داروهاتو مصرف کن. اسید معده طی گذر زمان کنترل میشه نه سه ماه یا شش ماهه...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

امان ازمعده درد ازوقتی باردار شدم شبوروز ندارم ازدست معدم سوزش وحشتناک دارم تاچیزی میخورم بالامیارم

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین
میگم ک من چندسااال داشتم فک نمیکنم برای شما چندسال شده باشه ....داروهاتو مصرف کن. اسید معده طی گذر ز ...

باشه عزیزم خیلی بده شما چطور باهاش کنار اومدی من موندم اخه اسید چرا باعث تهوع میشه همون ترش شدن کافیه دیگه نمیدونم والا ممنون ببخشید مزاحمت شدم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706