2410
2553
عنوان

خانما تو روخدا گیج شدم کمکم کنید

117 بازدید | 6 پست

من سیکلام سی روزه هست هر ماه نهایتش 26 هر ماه صد در صد پری بودم

28 یکی ساعت 2 صبح زدم یکی 6 بعد ظهر هر دو هاله خیلی خیلی کمرنگ اما مشخص زد 

29 ظهر زدم منفی شد شب 12 زدم بعد 1 ساعت هاله کمرنگ که به زور دیده میشد زد برای سحری بیدار شدم دیدم پررنگ تر شده مشخصه

حالا امروز صبح دو تا مارک زدم هر دو منفی

اصلا به نظرتون امکان داره بارداری باشه یا به نظرتون کیست هست یا همینجوری عقب انداختم؟

هر چی هم راه میرم پری نمیاد 

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی

از بده

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

28 رفته بودیم بیرون یه لحظه فکر کردم هر چی خون هست ریخت بیرون پریدم دسشویی پارک دیدم هیچی نیست خیلی هم پیاده روی کردیم ولی خبری نیست

حتی من نزدیک پری وقتی نزدیکی داشتم زودی وسط رابطه خون میمومد و به قول خودمون باز میشدم اما دیشب با اینکه خیلی آروم نزدیکی داشتم اما هیچ اتفاقی نیفتاد

به نظرتون به خاطر ماه رمضون یا استرس عقب انداختم یا ممکنه بتام پایین باشه که اینجوری میشه

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تور وخداکمکم کنید کسی بوده اینطور باشه و باردار باشه

میگم نکنه کیست باشه