2737
2734

سلام برو کانال ساناز اسبقی. میگما لازم نیست فارسی باشه ها

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

ذهن ناخوداگاهمون کلمات وجملاتشو درک میکنه.

من برا تغییر رنگ چشم 

جذب پول

دندا درد لنجام دادم.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این مطلبو بخون بعد ه خواستی گوش بده 

فایل های سابلیمینال براب زیبایی

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2728

البته نمیدونم هنوز خانم اسبقی داره تو کانالشون یا پاکش کرد .من اوایل دان کردم همشو دارم.

اما ین سالیه که ت لگ ر ام ندارم با وب سای میرم برا همین نمیدونم هنوز دارشون یانه

ذهن ناخوداگاهمون کلمات وجملاتشو درک میکنه. من برا تغییر رنگ چشم  جذب پول دندا درد لنجام دادم ...

آخه تو اکثر سایتا یا انگلیسیه یا برزیلی ...میگن ضمیر ناخوآگاه نمیتونه درک کنه جملاتو

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
عزیزم این مطلبو بخون بعد ه خواستی گوش بده  فایل های سابلیمینال براب زیبایی

آره حرفت منطقیه ...ممکنه یه تاثیر کوتاه مدت و یه تاثیر بلند مدت داشته باشه ...ولی خودمم هنوز اعتقاد کامل ندارم تاثیر گذار باشه آخه صدای آبشار چه کمکی به رنگ چشم میذاره ..حالا باز جملات تاکیدی رو آدم میشنوه باز تلقین میشه ...

آره حرفت منطقیه ...ممکنه یه تاثیر کوتاه مدت و یه تاثیر بلند مدت داشته باشه ...ولی خودمم هنوز اعتقاد ...

ولی خب تلقین جملات مثبت خودش حال آدمو خوب میکنه

2738
آره حرفت منطقیه ...ممکنه یه تاثیر کوتاه مدت و یه تاثیر بلند مدت داشته باشه ...ولی خودمم هنوز اعتقاد ...

درسته عزیزم

به هر حال عاقلانه فکر کن 😍😍

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
آخه تو اکثر سایتا یا انگلیسیه یا برزیلی ...میگن ضمیر ناخوآگاه نمیتونه درک کنه جملاتو

نه اتفاقا میشه. 

خانم اسبقی گفت بود ناخوداگاه ادم خیلی برتره. اونجا یه قسمتی هست که  سریع یاد میگیره. نگرانش نباش.

من اصلا زبانم خوب نیست.اما انجام که میدم جواب میگیرم.

میگن ضرر داره و شیطانیه و اینجور چیزا به نظرتون فارسیش هم ضرر داره؟

بله درسته پیامهای شیطانی و منفی داره و بشدت مضره من موقعی که این تاپیک و زدنم اطلاعی نداشتم تجربه ای که تو چند بار استفاده داشتم سنگین شدن سر و حالت تهوع خیلی بد حس خیلی بدی داشتم اصلا استفاده نکن